Rezultate te kerkimit per termin: +Kamz

Total: 952
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.166Z

Tiranë, makina përplas kalimtarin tek Kthesa e Kamzës

TIRANE- Një aksident u shënua pak minuta më parë, rreth orës 07:30 tek Kthesa e Kamzës. Nga të dhënat e para mësohet se një makinë ka përplasur për vdekje një të ri kalimtar. Pas aksidentit makina është larguar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.838Z

Policia operacion arrestimesh në Kamzë, plagoset polici

TIRANE- Një superoperacioni i policisë është zhvilluar në orët e para të mëngjesit të sotëm në zonën e Kamzës.  Burime nga policia bëjnë të ditur se operacioni kishte për qëllim arrestimin e një grupi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.491Z

Tiranë, përplasen dy makinanë Kamzë, plagosen 2 persona

TIRANE - Dy automjete janë përplasur me njera - tjetrën mbrëmjen e sotme në dalje të Kamzës, në kthesën e Valiasit. Nga aksidenti janë plagosur 2 persona, të cilët u dërguan në Spitalin Ushtarak.Makinat e përfshira në ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.566Z

PD e Kamzës: PS provokime me qëllim krijimin e incidenteve

TIRANË-Dega e Partisë Demokratike të Kamzës dënoi sot provokimet që militantët e Partisë Socialiste po bëjnë në Kamëz, duke tensionuar fushaten elektorale per zgjedhjet lokale të 8 majit. Në një deklarate për shtyp t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.798Z

Aksident automobilistik tek kthesa e Kamzës, përplasen 3 makina, disa të plagosur

Një aksident autombilistik ka ndodhur në orët e mbrëmjes tek mbikalimi i kthesës së Kamzës. Deri tani njoftohet se në aksident janë përfshirë 3 makina, dhe ka disa të plagosur, por ende nuk dihet identiteti i të plagosurve...

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.035Z

Kamzë, sherr mes katër të rinjve, një person i plagosur

TIRANË- Para pak minutash ndodhi një sherr tek kthesa e Kamzës. Katër të rinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe për pasojë njëri prej tyre ka mbetur i plagosur. Personi i plagosur është transportuar menjëherë në spital. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.677Z

Kamzë, prangoset adoleshentime armë në shkollën e mesme

TIRANË - Një adoleshent është kapur me armë në shkollën “Ibrahim Rugova” në Kamzë. Arrestimi është bërë gjatë ditës së sotme nga efektivët e Komisariatit numër 5 në kryeqytetit.Burime nga polic

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama