Rezultate te kerkimit per termin: +Kanali

Total: 2362
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.945Z

Plagos fqinjin për vijën e ujit

Plagos me çifte fqinjin e tij për vijën e ujit. Vrasja e mbetur në tentativë ka ndodhur në fshatin Mollas të Rrethit të Kolonjës, rreth orës 09:30 së ditës së djeshme. Mësohet se Fatmir Avdyli ka qenë duke punuar për hapjen e një kanali për devijimin e ujit për vaditje. Duket se k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.957Z

Kim Kardashian, me fotografi seksi për “Twitter”

E kishte bërë edhe më herët, rreth dy muaj më parë. Por Kim Kardashian nuk ka mundur t’i rezistojë thirrjes së “Twitter”-it dhe ja ku vjen sërish, me një palë bikini të mrekullueshme dhe trupin që të lë pa fjalë. Kanë qenë rreth një mijë fansa që kanë komplimentuar model

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.597Z

Afganistan: Rivali presidencial i angazhuar për balotazhin

Rivali i presidentit afgan Hamid Karzai thotë se është i angazhuar për balotazhin përsa kohë që procesi është transparent dhe i besueshëm.Ish ministri i jashtëm Abdullah Abdullah i tha sot kanali televiziv amerikan, Fox News, se nuk do të kërkojë bojkotimin e zgjedhjeve të 7 nëntorit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.640Z

Sondazhi i CNN, 73 për qind e amerikanëve: Hiqni trupat nga Iraku

Uashington, 30 qershor NOA Rreth 73 për qind e amerikanëve përshëndesin tërheqjen e trupave nga qytetet irakiane gjashtë vjet pas pushtimit të drejtuar nga SHBA. Megjithëse shumë prej tyre mendojnë se kjo tërheqje do të sjellë një rritje të dhunës, sipas një sondazhi të bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.302Z

Një “kanibal” sulmon një të pastrehë në Miami

Një person ka sulmuar në mënyrë brutale një të pastrehë në Miami, duke filluar më pas që t’ia ha fytyrën, kanë njoftuar mediet lokale.Siç njoftoi policia lokale, viktima është dërguar në gjendje të rëndë në spital, ndërsa kanali televiziv CBS theksoi se viktimës si pasoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.221Z

SHBA, shitet në ankand për 120 mijëdollarë shtëpia e familjes Simpson

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Shtëpia e familjes Simpsons SHBA - Simpsonat festojnë 24 vjetorin e tyre këtë muaj dhe mbas 530 episodeve fansat duan që të njohin shtëpinë e famshme të Homerit, Marges, Bar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.017Z

Sarandë, prej 10 ditësh i larguar ngashtëpia, 47-vjeçari gjendet i mbytur

SARANDE – Kufoma e një burri është gjetur sot në bregdet në vendin e quajtur Kanali i Qukës. Ai quhet Roland Kuçi 47 vjeç nga Tepelena. Trupi i pajetë  është gjetur nga peshkatarët teksa hidhnin rrjetat për peshkim mëngjesin e sotëm. Ata kanë njoftuar menjëherë policinë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama