Rezultate te kerkimit per termin: +Kandidatet

Total: 4754
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.193Z

Kater kandidatet per AMA-n

brbrKomisioni i Medias ka miratuar 4 kandidaturat per postin e kryetarit te autoritetit te mediave  audiovizive te cilat do ti cohen seances per votim te enjten e 30 tetorit Gentian Sala Gentian Skenderaj Anila Basha  dhe  Bers Hado jane kandidatet mes te cileve kuvendi do te perzgjedhe kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.783Z

Meta prezanton programin dhe kandidatet

Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta, ka zbritur ne Fier sebashku me kandidatet e tij per deputete dhe programin elektoral, per t'i prezantuar para anetareve dhe simpatizanteve te forces politike qe ai drejton. Pas shpalosjes se programit, Meta ka prezantuar edhe kandidatet per dep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.914Z

Shkup, kandidatet shqiptare takojne ambasadorin e BE

Tre kandidatet shqiptare qe do te hyjne ne garen per postin e presidentit te Maqedonise u takuan me Ambasadorin e BE-se ne Shkup Ervan Fuere, te cilin e njohen me zhvillimet aktuale parazgjedhore. Kandidatet i deklaruan ambasadorit se do te kontribuojne ne mbarevajtjen e procesit ne menyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.473Z

LDK publikon kandidatet per deputete

Prishtine 13 nentor NOA - Isa Mustafa pastaj Sabri Hamiti Nekibe Kelmendi Eqrem Kryeziu Ismet Beqiri Teuta Sahatqiu Bahri Thaqi Skender Hyseni Lirije Kajtazi Lutfi Haziri etj. Qe te gjithe keta jane kandidatet per deputete ne Kuvendin e Kosoves qe partia Lidhja Demokratike e Kosoves LDK ka pub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.269Z

FIFA zyrtarizon 5 kandidatet

Kristiano Ronaldo, Lionel Mesi, Fernando Torres, Kaka e Çavi jane pese kandidatet e mbetur ne garen per lojtarin me te mire Fifa te vitit 2008. Zyrtarizimin e ka bere vete organi qeverises i futbollit boteror. Per te zgjdhur me te mirin votojne trajneret e kapitenet e kombetareve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.441Z

Kandidatet e PD-se per Shkodren

Gara Partia Demokratike kandidon ne Qarkun e Shkodres ne pese bashkite e rendesishme me kandidatet e saj. Lorenc Luka eshte kandidati per Bashkine e Shkodres Gjon Marku per Bashkine e Vaut te Dejes Beqir Arifi per Bashkine e Pukes Alfred Qafa per Bashkine Fushe-Arrez dhe Ramadan Lika per Bashkine e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.846Z

Avokati i Popullit kalojne ne seance 6 kandidatet

Komisioni i Ligjeve ka kaluar per votim ne seance plenare kandidaturat per komisionere prane Avokatit te Popullit. Komisioni i Ligjeve ka zhvilluar dje pa pranine e opozites nje seance degjimore me 6 kandidatet e propozuar nga Avokati i Popullit ne detyre Riza Poda prej te cileve do te zgjidhen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama