Rezultate te kerkimit per termin: +Karaburun

Meta: total 589 / total_found 589 / time 0.000 / keyword[0] karaburun / docs[0] 589 / hits[0] 849 /
No Pic available
  • 2016-07-03

Falsifikimi i 240 mln euro prona, Krimet e Rënda: Grup i strukturuar kriminal

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë në dorë hetimet për sekuestron e rreth 340 hektarëve tokë me vlerë 240 mln euro. Hetimet i nisi fillimisht Prokuroria e Vlorës, ndërsa deri më tani janë regjistruar tre raste. Sqarimi i Prokurorisë: Nga hetimet e Prokurorisë së Vlorës, skema e

No Pic available
  • 2016-07-03

Falsifikimi i 240 mln euro prona, Prokuroria: Dyshohet grup i strukturuar kriminal

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë në dorë hetimet për sekuestron e rreth 340 hektarëve tokë me vlerë 240 mln euro. Hetimet i nisi fillimisht Prokuroria e Vlorës, ndërsa deri më tani janë regjistruar tre raste. Sqarimi i Prokurorisë: Nga hetimet e Prokurorisë së Vlorës, skema e

No Pic available
  • 2016-07-03

Falsifikimi i 240 mln euro prona, Krimet e Rënda: Dyshohet grup i strukturuar kriminal

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë në dorë hetimet për sekuestron e rreth 340 hektarëve tokë me vlerë 240 mln euro. Hetimet i nisi fillimisht Prokuroria e Vlorës, ndërsa deri më tani janë regjistruar tre raste. Sqarimi i Prokurorisë: Nga hetimet e Prokurorisë së Vlorës, skema e

Mafia e tokave hetohet ne Tirane
  • 2016-07-03

Mafia e tokave hetohet ne Tirane

brbrAbuzimet me rreth 340 hektare toke ne zonat bregdetare te Vlores me nje vlere totale qe arrin 240 milion euro detyruan organin e akuzes te ketij rrethit ta transferoje dosjen prane Prokurorise se Krimeve te Renda ne kryeqytet Skema e falsifikimit te dokumenteve ne 3 raste u realizua nga i njejt

Sekuestrimi i 340 ha truall ne Vlore Krimet e Renda marrin ne dore hetimet
  • 2016-07-03

Sekuestrimi i 340 ha truall ne Vlore Krimet e Renda marrin ne dore hetimet

Tirane 3 korrik 2016 NOAal- Prokuroria per Krime te Renda ka marre ne dore hetimet e nisura nga Prokuroria e Vlores ne baze te te cilave ne tre raste jane vendosur sekuestro preventive mbi troje me siperfaqe totale rreth 340 hektare dhe vlere sipas cmimeve zyrtare rreth 240 milione eurobr br Nga h

Grabitja e tokave në Vlorë, dosja i kalon Krimeve të Rënda
  • 2016-07-03

Grabitja e tokave në Vlorë, dosja i kalon Krimeve të Rënda

Dosja e skadalit të tokave të grabitura në Vlorë do të kalojë për hetim te Prokuroria e Krimeve të Rënda. Deri më tani, mbi këtë çështje hetonte prokuroria e qytetit bregdetar, e cila ka vënë nën sekuestro 340 hektarë troje me një vlerë tregu prej 240 milionë eurosh. Nga hetime

No Pic available
  • 2016-06-16

Falsifikimi i pronave, Ora News zbulon draftin që flet për zvarritje hetimesh

Ora News ka arritur të sigurojë një dokument që përmban detaje të rëndësishme të bashkëpunimit ndërinstucional mes Agjanisë së Kthimit dhe Kompensimit të Pronës  dhe Prokurorisë në lidhje me rastet e denoncuara nga kjo Agjenci për përfitimet e padrejta të pronës me dokumenta ta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama