Rezultate te kerkimit per termin: +Karaburun

Meta: total 589 / total_found 589 / time 0.000 / keyword[0] karaburun / docs[0] 589 / hits[0] 849 /
Sekuestrohet 89 ha toke ne Zvernec e dha ne menyre fiktive gjyqtari Konomi
  • 2016-06-14

Sekuestrohet 89 ha toke ne Zvernec e dha ne menyre fiktive gjyqtari Konomi

Vlore 14 qershor 2016 NOAal- Prokuroria e Vlores ka sekuestruar 89 hektare toke ne zonen e Zvernecit me vlere rreth 110 milione euro e dyshuar se eshte perfituar ne menyre te paligjshme nga shtetasi Raimond Mezibr br Skema e perdorur ne kete rast eshte realizuar ne te njejten menyre dhe nga te nje

No Pic available
  • 2016-06-14

Sekuestrohet 100 mln euro truall në Zvërnec, falsifikuan vendimin në emër të gjyqtarit Skerdilajd Konomi

Vijon sekuestrimi i pronave në qytetin brengdetar të cilat dyshohen se janë përfituar në mënyrë të jashtëligjshme. Prokuroria e Vlorës ka sekuestruar 89 hektarë tokë në zonën e Zvërnecit, me vlerë rreth 110 milionë euro sipas çmimeve zyrtare, e dyshuar se është përfituar në më

Sekuestrohet 100 mln euro truall në Zvërnec, falsifikuan vendimin në emër të gjyqtarit Skerdilajd Konomi
  • 2016-06-14

Sekuestrohet 100 mln euro truall në Zvërnec, falsifikuan vendimin në emër të gjyqtarit Skerdilajd Konomi

Vijon sekuestrimi i pronave në qytetin brengdetar të cilat dyshohen se janë përfituar në mënyrë të jashtëligjshme. Prokuroria e Vlorës ka sekuestruar 89 hektarë tokë në zonën e Zvërnecit, me vlerë rreth 110 milionë euro sipas çmimeve zyrtare, e dyshuar se është përfituar në

Privatizimi në Karaburun/ Gjykata cakton burg për 4 të pandehurit
  • 2016-06-04

Privatizimi në Karaburun/ Gjykata cakton burg për 4 të pandehurit

Gjykata e Vlorës ka vendosur të lërë në burg për tre prej të arrestuarve për skandalin me privatizimin e 220 ha truall në Karaburun dhe për kreun e republikaneve të Vlorës që mbetet në kërkim. Seancën e sotme, me kërkesë të prokurorisë, gjykata caktoi masën e sigurimit "arre

Këta janë Bosët e plazhit të sekuestruar të Shën Vasilit
  • 2016-06-04

Këta janë Bosët e plazhit të sekuestruar të Shën Vasilit

Disa emra dhe kompani të njohura janë "viktima" të skemës mashtruese me falsifikimin e dokumenteve në plazhin e Shën Vasilit, në Karaburun. Pak ditë më parë, Prokuroria e Vlorës njoftoi se kishte marrë lejen e gjykatës për sekuestrimin e 220 hektarëve tokë në zonën bregdetare të

No Pic available
  • 2016-06-03

Toka 100 milionë euroshe në Karaburun, jepet masa e sigurisë për të akuzuarit

Me kërkesë të Prokurorisë së Vlorës, gjykata caktoi masën e sigurimit arrest në burg për 4 prej personave të ndaluar si të dyshuar për fallsifikimin e dokumentave në regjistrimin e truallit prej 220 hektarë në plazhin e Shën Vasilit në zonën e Karaburunit. Prokuroria e Vlorës nisi

Sekuestrimi i truallit ne Karaburun burg per tre te ndaluarit
  • 2016-06-03

Sekuestrimi i truallit ne Karaburun burg per tre te ndaluarit

Vlore 3 qershor 2016 NOAal- Tre te arrestuarit te perfshire ne hetimet per sekuestrimin e 220 hektareve truall ne Karaburun do qendrojne ne qeli ne vijim te hetimeve ndaj tyrebr br Kjo pasi Gjykata e Vlores vendosi sot masen e sigurimit arrest ne burg si te dyshuar per falsifikimin e dokumenteve n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama