Rezultate te kerkimit per termin: +Karaburun

Meta: total 589 / total_found 589 / time 0.000 / keyword[0] karaburun / docs[0] 589 / hits[0] 849 /
No Pic available
  • 2016-06-02

Falsifikuan pronën në Karaburun, ndalohen dy zyrtare dhe përfituesi i truallit

Ndalohen edhe tre persona të tjerë lidhur me 220 ha truall në Karaburun të sekustruar tashmë nga Prokuroria. Në vijim të hetimeve nga organi i akuzës, mrëmjen e së mërkurës është bërë ndalimi i shtetasve: -Blerina Dhrami, ish-nepunese e ZVRPP Vlore. (aktualisht me funksion avokate ne

No Pic available
  • 2016-06-02

Falsifikuan pronën në Karaburun, ndalohen edhe dy zyrtarë të tjerë e përfituesi i truallit

Ndalohen edhe tre persona të tjerë lidhur me 220 ha truall në Karaburun të sekustruar tashmë nga Prokuroria. Në vijim të hetimeve nga organi i akuzës, mrëmjen e së mërkurës është bërë ndalimi i shtetasve: -Blerina Dhrami, ish-nepunese e ZVRPP Vlore. (aktualisht me funksion avokate ne

Si u falsifikua dosja që ktheu 220 ha tokë në Karaburun
  • 2016-06-02

Si u falsifikua dosja që ktheu 220 ha tokë në Karaburun

data-page-url = "football-lovers1.com" Policia arrestoi dje një avokat dhe një notere në qytetin e Vlorës, të cilët kishin ndërmjetësuar shitjen e Karaburunit, pasi u përfitua nga Rajmond Mezi me dokumente të falsifikuara. Dosja gjyqësore dhe vendimi që i njeh të drejt

Sekuestrimi i truallit ne Karaburun pas noteres dhe avokatit pranga tre te tjereve
  • 2016-06-02

Sekuestrimi i truallit ne Karaburun pas noteres dhe avokatit pranga tre te tjereve

Foto ilustruese Vlore 2 qershor 2016 NOAal- Dy dite pas sekuestrimit te 220 hektareve truall ne Shen Vasil te Karaburuni dhe pas ndalimit te nje avokati dhe notereje gjate mbremjes se djeshme jane ndaluar edhe tre persona te tjerebr br Ne vijim te hetimeve qe jane duke u zhvillu

Sekuestrimi i truallit në Karaburun, ndalohen edhe 3 shtetas të tjerë
  • 2016-06-02

Sekuestrimi i truallit në Karaburun, ndalohen edhe 3 shtetas të tjerë

Në vijim të hetimeve të prokurorisë lidhur me sekuestrimin e 220 ha truall në plazhin e Shën Vasilit në Karaburun, janë ndaluar edhe tre shtetas të tjerë. Në vijim të hetimeve nga organi i akuzës, mbrëmjen e së mërkurës është bërë ndalimi i shtetasve: Blerina Dhrami, ish-nëpun

No Pic available
  • 2016-06-02

Trualli në Karaburun, Llalla në Vlorë, pas përvetësimit grup i strukturuar kriminal

Kreu i Prokurorisë së Përgjithshme, Adriatik Llalla i shoqëruar dhe nga kreu i Prokurorisë së Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj ka zbarkuar sot në Vlorë. Llalla mësohet se po zhvillon një takim me dyer të mbyllura me prokurorë të Vlorës, në fokus të së cilit është trualli në K

Vijojne arrestimet per Karaburunin
  • 2016-06-02

Vijojne arrestimet per Karaburunin

brbrDetaje te reja kane dale ne drite mbi skandalin e privatizimit te nje sasie shume te madhe toke ne Karaburun Dy dite pas sekuestrimit te 220 hektareve truall ne gadishull qe dyshohet se u pervetesua me dokumente te falsifikuara Prokuroria e Vlores ka ndaluar edhe 3 persona te tjere Blerina Dhra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama