Rezultate te kerkimit per termin: +Karaburun

Meta: total 589 / total_found 589 / time 0.000 / keyword[0] karaburun / docs[0] 589 / hits[0] 849 /
Sekuestro 220 hektareve toke ne Karaburun pranga noteres dhe avokatit
  • 2016-06-01

Sekuestro 220 hektareve toke ne Karaburun pranga noteres dhe avokatit

Foto ilustruese Lajme te lidhuraE perfituar me falsifikim sekuestrohet trualli me vlere 100 milione euro ne Karaburun - Toka e sekuestruar ne Vlore Manjani Hetime te plota per shkelesit e ligjit Vlore 1 qershor 2016 NOAal- Sekuestrimi i 220 hektareve toke ne Karaburun ka bere qe te

Trualli 100 mln euro në Karaburun, arrestohet noterja dhe avokati
  • 2016-06-01

Trualli 100 mln euro në Karaburun, arrestohet noterja dhe avokati

Policia e Vlorës, në vijim të hetimeve të prokurorisë lidhur me sekuestrimin e 220 ha truall në plazhin e Shën Vasilit në Karaburun, ka arrestuar një notere dhe një avokat me akuzën e falsifikimit të dokumenteve dhe shpërdorimit të detyrës. Pas kërkesës së prokurorisë për kontrol

Kreu i republikanëve në Vlorë në kërkim për tokën 100 milionë euro në Karaburun
  • 2016-06-01

Kreu i republikanëve në Vlorë në kërkim për tokën 100 milionë euro në Karaburun

Biznesmeni vlonjat  Pëllumb Petriti i cili mban dhe postin e kryetarit të PR-së në Vlorë është shpallur në kërkim për dosjen e 220 ha tokë në Gadishullin e Karaburunit me vlerë 100 milionë euro që janë sekuestruar nga Prokuroria e Vlorës. Policia e Vlorës bëri të ditur shpall

Sekuestrimi i tokës në Karaburun, në kërkim kreu i republikanëve të Vlorës
  • 2016-06-01

Sekuestrimi i tokës në Karaburun, në kërkim kreu i republikanëve të Vlorës

Në vijim të hetimit të Prokurorisë së Vlorës, ku u sekuestrua 220 ha truall në plazhin e Shën Vasilit në Karaburun, mbrëmjen e së martës janë arrestuar edhe një notere dhe një avokat, të dyshuar për "falsifikimin e dokumentave" dhe "shpërdorimin e detyrës". Prokuroria e Vlorës

No Pic available
  • 2016-05-31

Sekuestrohen 220 ha tokë në Karaburun, vlera njëqind milionë euro

Prokuroria e Vlorës  vendos nën sekuestro 220 hektarë tokë në zonën e Karaburunit, vlera e të cilës përllogaritet sipas çmimeve zyrtare në rreth 100 (njëqind) milionë euro, e dyshuar si e përfituar në bazë të dokumentave të fallsifikuar. Sipas prokurorisë prona ishte regjistruar

E perfituar me falsifikim sekuestrohet trualli me vlere 100 milione euro ne Karaburun
  • 2016-05-31

E perfituar me falsifikim sekuestrohet trualli me vlere 100 milione euro ne Karaburun

Foto ilustruese pamje nga Shen Vasili Vlore 31 maj 2016 NOAal- Prokuroria e Vlores sekuestron nje siperfaqe trualli me vlere 100 milione euro ne Karaburunbr br Siperfaqja e vendosur nen sekuestro eshte 220 hektare toke vlera e te ciles perllogaritet sipas cmimeve zyrtare ne rret

Konfiskohet 100 milionë euro tokë në Karaburun
  • 2016-05-31

Konfiskohet 100 milionë euro tokë në Karaburun

Prokuroria e Vlorës ka vendosur nën sekuestro 220 hektarë tokë në zonën e Karaburunit, vlera e të cilës përllogaritet sipas çmimeve zyrtare në rreth 100 (njëqind) milionë euro, e dyshuar si e përfituar në bazë të dokumenteve të falsifikuar. Prokuroria e Vlorës ka nisur krye

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama