Rezultate te kerkimit per termin: +Karaburun

Total: 592
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.458Z

Sekuestro 220 hektareve toke ne Karaburun pranga noteres dhe avokatit

Foto ilustruese Lajme te lidhuraE perfituar me falsifikim sekuestrohet trualli me vlere 100 milione euro ne Karaburun - Toka e sekuestruar ne Vlore Manjani Hetime te plota per shkelesit e ligjit Vlore 1 qershor 2016 NOAal- Sekuestrimi i 220 hektareve toke ne Karaburun ka bere qe te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.849Z

Gomonia e djeguar në Karaburun dyshohet se mbante 2 ton drogë

Gomonia që u gjet e djegur mëngjesin e sotëm në afërsi të Karaburunit, në Gjirin e Gramës dyshohet se ishte e ngarkuar me dy ton drogë. Sipas policisë kufitare të Vlorës gomonia ishte e gjatë 12 metra, me 2 motorë, ndërsa dyshohet se ishte e ngarkuar me rreth 2 ton kanabis sativa. Gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.365Z

Sekuestrohen 220 ha tokë me vlerë 100 mln euro në Karaburun

Prokuroria e Vlorës ka vendosur nën sekuestro 220 hektarë tokë në zonën e Karaburunit, vlera e të cilës përllogaritet sipas çmimeve zyrtare në rreth 100 milionë euro, e dyshuar si e përfituar në bazë të dokumenteve të falsifikuar. Prokuroria e Vlorës ka nisur kryesisht hetimin dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.498Z

Vlorë, tetë të rinj rrezikojnë të mbyten në Karaburun, shpëtohen nga rojet italiane

Foto ilustruese Shpëtohen mrekullisht tetë djem të rinj që rrezikonin të mbyteshin në Karaburun. Të rinjtë kishin lëshuar alarmin SOS që prej ditës së djeshme, pasi gomonia me të cilën lundronin ka rrezikuar të mbytet. Burime nga policia e Vlorës bëjnë të ditur se të rinjtë ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.013Z

Tuna shkon në Karaburun

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu - Tuna dhe i dashuri i saj, reperi Cozman, emri i të cili sot ishte mjaftë i lakuar, aktualisht ndodhen në Shqipëri për xhirimet e videoklipit të këngës "Holla". Dyshja, po shëtisin në bregdetet m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.952Z

Denoncimi i Berishës: Skafi me 1 ton drogë në Karaburun ishte i vëllait të Xhafajt

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë sot një denoncim në faqen e tij zyrtare në Facebook, ndërsa ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital. Berisha ka akuzuar vëllain e ministrit të ri të Drejtësisë, Fatmir Xhafajt, se skafi me 1 ton drogë në Karaburun ishte i Agron Xhafajt. Sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.762Z

Vlore gjenden dy te huaj ne Karaburun

VLOR- Dy te huaj jane gjetur ne brigjet e Karaburunit. Personat qe dyshohen te jene marokene por ende nuk dihet shtetesia e tyre kane qene ne nje barke levizja e te ciles ndihmohej nga nje motor 9 kuajfuqi. Burime nga drejtoria e kufirit dhe migracionit ne Vlore bejne me dije se te dy te huajt jan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama