Rezultate te kerkimit per termin: +Karaburun

Meta: total 589 / total_found 589 / time 0.000 / keyword[0] karaburun / docs[0] 589 / hits[0] 849 /
Gomonia e kapur në Mal të Zi, gjenden 457 kg kanabis në Vlorë
  • 2018-01-07

Gomonia e kapur në Mal të Zi, gjenden 457 kg kanabis në Vlorë

Pas kapjes së një gomoneje në Malin e Zi, si të dyshuar se do të mbushej me kanabis në Karaburun policia e Vlorës ka vijuar operacionin antikanabis. Në një njoftim zyrtar, bëhet me dije se gjatë këtij operacioni në Bristan u sekuestrua sot edhe 456.9 kg Cannabis Sativa, në 21 pako. Po

No Pic available
  • 2017-12-08

Presidenti Ilir Meta takohet me Princin Albert II i Monakos

Princi Albert II i Monakos do të vizitojë Shqipërinë vitin e ardhshëm, teksa është takuar me kreun e shtetit Ilir Meta. Takimi është zhvilluar në Marsejë ku u diskutua edhe për qendrën turistike Sazan- Karaburun, për të cilën të dy bashkëbiseduesit ranë dakord për projektin e rë

No Pic available
  • 2017-09-06

Kapen 1.1 ton kanabis në Karaburun, transportohej me mushka

Plot 1.1 ton kanabis sativa janë sekuestruar nga policia në zonën e Karaburunit. Operaconi i koduar Karaburun ka filluar që prej ditës së djeshme rreth orës 14:44 kur edhe në në Sallën Operative të DVKM Vlorë, ka ardhur një telefonatë për largimin nga vendbazimi të një mjeti lundrue

Vlorë, sekuestrohet mbi 1 ton kanabis në Karaburun (Video)
  • 2017-09-06

Vlorë, sekuestrohet mbi 1 ton kanabis në Karaburun (Video)

Policia e Vlorës në bashkëpunim me Guardia Di Finanza dhe Rojën Bregdetare ka sekuestruar 1 110 kg lëndë narkotike kanabis sativa si dhe një mjet lundrues, gomone. Burimet zyrtare bëjnë me dije se operacioni i koduar Karaburuni,  ka nisur mesditën e datës 5 shtatorit 2017 dhe është end

Në Karaburun, destinacioni më i preferuar për pushuesit
  • 2017-08-14

Në Karaburun, destinacioni më i preferuar për pushuesit

Sazani dhe Karaburuni nuk janë më një zbulim i ri për pushuesit e turistët. Me qindra janë qytetarët që nisen çdo ditë nga brigjet e Vlorës drejt këtyre destinacioneve, për të shijuar bukuritë dhe magjitë që natyra i ka falur kësaj zone. Në Karaburun mund të shkohet përmes rrug

Rama vijon me promovimin e turizmit, por qytetarët e kritikojnë: Shih realitetin
  • 2017-08-14

Rama vijon me promovimin e turizmit, por qytetarët e kritikojnë: Shih realitetin

 Kryeministri Edi Rama e ka nisur sërish ditën e sotme duke uruar Mirëmëngjesi ndjekësit e tij në rrjetet sociale me një foto nga Gjiri i Brisanit në Karaburun. MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pamje të Gjirit të Brisanit në Karaburun , shkruan kryeministri

Rama publikon foto nga Gjiri i Brisanit në Karaburun
  • 2017-08-14

Rama publikon foto nga Gjiri i Brisanit në Karaburun

Kryeministri Edi Rama postoi mëngjesin e së hënës, një foto nga Gjiri i Brisanit në Karaburun. Përmes rrjetit social Facebook, Kryeministri ka zgjedhur këtë mënyrë për të promovuar bukuritë natyrore dhe pikat turistike të vendit. Mirëmëngjesi dhe ju uroj një ditë të mbarë me kë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama