Rezultate te kerkimit per termin: +Karaburun

Total: 592
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.498Z

Vlorë, tetë të rinj rrezikojnë të mbyten në Karaburun, shpëtohen nga rojet italiane

Foto ilustruese Shpëtohen mrekullisht tetë djem të rinj që rrezikonin të mbyteshin në Karaburun. Të rinjtë kishin lëshuar alarmin SOS që prej ditës së djeshme, pasi gomonia me të cilën lundronin ka rrezikuar të mbytet. Burime nga policia e Vlorës bëjnë të ditur se të rinjtë ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.013Z

Tuna shkon në Karaburun

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu - Tuna dhe i dashuri i saj, reperi Cozman, emri i të cili sot ishte mjaftë i lakuar, aktualisht ndodhen në Shqipëri për xhirimet e videoklipit të këngës "Holla". Dyshja, po shëtisin në bregdetet m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.952Z

Denoncimi i Berishës: Skafi me 1 ton drogë në Karaburun ishte i vëllait të Xhafajt

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë sot një denoncim në faqen e tij zyrtare në Facebook, ndërsa ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital. Berisha ka akuzuar vëllain e ministrit të ri të Drejtësisë, Fatmir Xhafajt, se skafi me 1 ton drogë në Karaburun ishte i Agron Xhafajt. Sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.762Z

Vlore gjenden dy te huaj ne Karaburun

VLOR- Dy te huaj jane gjetur ne brigjet e Karaburunit. Personat qe dyshohen te jene marokene por ende nuk dihet shtetesia e tyre kane qene ne nje barke levizja e te ciles ndihmohej nga nje motor 9 kuajfuqi. Burime nga drejtoria e kufirit dhe migracionit ne Vlore bejne me dije se te dy te huajt jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.165Z

Gjendet i vdekur në Karaburun bariu

Është gjetur i vdekur nga barinj që kishin shkuar për ta thirrur një 62-vjeçar nga fshati Dukat i Rrethit të Vlorës. Ai kishte shkuar për të ruajtur dhentë në stanin e tij në Karaburun dhe ka munguar gjatë. Mungesa e tij është vënë re nga të tjerë barinj, që kishin stanet pranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.369Z

Sekuestrimi i 220 ha truall në Karaburun, arrestohen noterja dhe avokati

Pas sekuestrimit të 220 ha truall në plazhin e Shën Vasilit në Karaburun, policia e Vlorës ka vënë në pranga mbrëmjen e së martës një notere dhe një avokat, të dyshuar për fallsifikimin e dokumentave dhe shpërdorimin e detyrës. Prokuroria e Vlorës urdhëroi kontrollin e zyrës note

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.555Z

Video/ Karaburun, përplasja e mjeteve lundruese, gjobitet anija turistike

Policia Kufitare e Vlorës ka ndëshkuar me gjobë anijen e cila sot në mesditë në bregdetin e Karaburunit shkaktoi një incident detar me një tjetër mjet lundrues. Sipas policisë kufitare të Vlorës, drejtuesit e anijes turistike nuk kishin njoftuar për itinerarin e lëvizjes, ndërsa po k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama