Rezultate te kerkimit per termin: +Karaburun

Meta: total 589 / total_found 589 / time 0.000 / keyword[0] karaburun / docs[0] 589 / hits[0] 849 /
Vlorë, gjenden 97 kg kanabis e hedhur në det nga trafikantët
  • 2017-04-28

Vlorë, gjenden 97 kg kanabis e hedhur në det nga trafikantët

Një sasi prej 97 kg kanabis sativa është sekuestruar nga policia kufitare e Vlorës dhe Delta Force. Gjatë kontrollit të territorit tokësor dhe ujor përreth Gadishullit të Karaburunit, është konstatuar një sasi me lëndë narkotike brenda në det, pranë vendit të quajtur “Gjiri i

No Pic available
  • 2017-04-05

Arrestohet pronari i stanit ku u sekuestruan 1708 kilogramë kanabis

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një prej autorëve të  1708 kilogramë kanabis sativa e cila u sekuestrua një ditë më parë në Bristanit në Karaburun. Në pranga u vu shtetasi Patriot Belulaj, 56 vjeç, banues në fshatin Dukat, Vlorë pasi ky shtetas është pronar i një stani n

Sekuestrimi i 1.7 ton kanabis në Vlorë, arrestohet një i dyshuar
  • 2017-04-05

Sekuestrimi i 1.7 ton kanabis në Vlorë, arrestohet një i dyshuar

Në vijim të operacionit të djeshëm të zhvilluar nga Policia e Vlorës, ku bëhet fjalë për sekuestrimin e 1708 kilogramë lëndë narkotike kanabis sativa, në Gjirin e Bristanit, Karaburun, njoftohet se është arrestuar një prej autorëve të dyshuar në lidhje me këtë ngjarje. Në prang

Denoncimi i Berishës: Skafi me 1 ton drogë në Karaburun ishte i vëllait të Xhafajt
  • 2017-04-04

Denoncimi i Berishës: Skafi me 1 ton drogë në Karaburun ishte i vëllait të Xhafajt

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë sot një denoncim në faqen e tij zyrtare në Facebook, ndërsa ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital. Berisha ka akuzuar vëllain e ministrit të ri të Drejtësisë, Fatmir Xhafajt, se skafi me 1 ton drogë në Karaburun ishte i Agron Xhafajt. Sipas

No Pic available
  • 2017-04-04

Vlorë, sekuestrohet 1 ton kanabis në Karaburun

Një sasi prej 1 ton lëndë narkotike është sekuestruar nga policia në Karaburun të Vlorës. Droga ishte paketuar në 96 pako ndërsa ishte e destinuar për tu trafikuar nëpërmjet detit. Lënda narkotike është sekuestruar 100 metra nga bregu i detit. Operacioni është ende në vazhdim ndë

No Pic available
  • 2017-04-04

Vlorë, sekuestrohet mbi 1700 kg kanabis në Karaburun

Rreth dy ton lëndë narkotike e llojit kanabis sativa është sekuestruar nga policia Karaburun të Vlorë, gati për tu trafikuar. Fillimisht u tha se ishte sekuestruar një ton drogë, por nga peshimi ka rezultuar se janë plot 1708 kg. Pas peshimit të të gjithë lëndës narkotike të sekuestr

Vlorë, sekuestrohet mbi 1 ton kanabis e gatshme për trafik
  • 2017-04-04

Vlorë, sekuestrohet mbi 1 ton kanabis e gatshme për trafik

Sekuestrohet në Karaburun mbi 1 ton lëndë narkotike. Në operacion kanë marrë pjesë strukturat e Policisë Vlorë në bashkëpunim me atë Kufitare, Njësinë Speciale DELTA dhe Guardia di Finanza, mbi bazën e një informacioni të marrë në rrugë operative nga Sektori për Narkotikët. Me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama