Rezultate te kerkimit per termin: +Karaburun

Meta: total 589 / total_found 589 / time 0.000 / keyword[0] karaburun / docs[0] 589 / hits[0] 849 /
Karaburun, sekuestrohet 1 ton kanabis; largohen trafikantët
  • 2017-03-27

Karaburun, sekuestrohet 1 ton kanabis; largohen trafikantët

Një gomone me 1 ton kanabis është sekuestruar mbrëmjen e sotme pranë Karaburinit. Mësohet se mjeti i lundrimit është kapur pranë Karaburunit, teksa ishte gati për të transportuar drogën. Lënda narkotike do dërgohej drejt Italisë. Mjeti u gjet i braktisur, pasi trafikantët u larguan s

Sekuestrohen rreth 1.3 ton kanabis në Karaburun, do trafikohej në Itali
  • 2017-03-19

Sekuestrohen rreth 1.3 ton kanabis në Karaburun, do trafikohej në Itali

Një sasi prej 1 ton e 283 kilogramë kanabis sativa janë sekuestruar gjatë një operacioni në Gjirin e Bristanit, në Karaburun. Droga ishte e ndarë në 47 çanda dhe gati për tu trafikuar me mjete lundruese për në Itali. Policia e Vlorës në bashkëpunim me Policinë Kufitare Vlorë, Delt

Sekuestrohet 1,3 tonë kanabis në Karaburun, do trafikohej në Itali
  • 2017-03-19

Sekuestrohet 1,3 tonë kanabis në Karaburun, do trafikohej në Itali

Policia e Vlorës ka realizuar Operacionin antidrogë të koduar “MEGA” në kuadër të të cilit është sekuestruar 1 ton e 283 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar si kanabis sativa, në Gjirin e Bristanit, Karaburun. Policia e Vlorës në bashkëpunim me Policinë Kufitare Vlorë,

Karaburun, sekuestrohet 250 kg hashash
  • 2017-02-09

Karaburun, sekuestrohet 250 kg hashash

Policia Kufitare e Vlorës në bashkëpunim me Delta Force, dhe Guardia di Finanza kanë sekuestruar 250 kilogramë marijuanë. Burimet zyrtare bëjnë me dije se operacioni është bërë pasditen e sotme në orën 16:00, është marrë njoftimi se po  tentohej të trafikohej lëndë narkotike në

Policia italiane kap 1 ton kanabis ne Bari ne pranga dy shqiptare
  • 2017-02-09

Policia italiane kap 1 ton kanabis ne Bari ne pranga dy shqiptare

p styletext-align justifyKjo eshte gomonia 8 metra e gjate e kapur ne brigjet italiane me 1 ton hashash ne bord Ajo u ndoq nga ajri me nje avion te misionit Frontex menjehere pas sinjalizimit te Guardia Di Financa nga policia shqiptare  Mjeti lundrues u lokalizua prane brigjeve te vendit fqinj dh

No Pic available
  • 2017-02-08

Sekuestrohen rreth 250 kg kanabis, do të trafikohej në Itali

Një operacioni antikanabis është zhvilluar pasditen e kësaj të mërkure ne zonën e Karaburunit duke sekuestruar rreth 250 kilogramë kanabis. Operacioni është zhvilluar nga policia kufitare, Delta Force, Guradia di Finanza dhe policia e Vlorës. Lënda narkotike u gjet e fshehur në 10

Karaburun, sekuestrohet 250 kg hashash, ska të arrestuar
  • 2017-02-08

Karaburun, sekuestrohet 250 kg hashash, ska të arrestuar

Policia Kufitare e Vlorës në bashkëpunim me Delta Force, dhe Guardia di Finanza kanë sekuestruar 250 kilogramë marijuanë. Burimet zyrtare bëjnë me dije se operacioni është bërë pasditen e sotme në orën 16:00, është marrë njoftimi se po  tentohej të trafikohej lëndë narkotike në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama