Rezultate te kerkimit per termin: +Karaburun

Meta: total 589 / total_found 589 / time 0.000 / keyword[0] karaburun / docs[0] 589 / hits[0] 849 /
Hodhen 2 tone hashash ne det si i shpetuan policise tre trafikantet shqiptare video
  • 2017-02-06

Hodhen 2 tone hashash ne det si i shpetuan policise tre trafikantet shqiptare video

p styletext-align justifyPavaresisht se avioni i FRONTEX i fiksoi per 11 ore rresht trafikantet e dergeses prej 2 tone hashashi te cilet braktisen skafin ne Karaburun policia shqiptare nuk mundi ti arrestoje Vizion Plus ka siguruar pamjet e avionit Danish Challenger Njeri prej trafikanteve dallohet

INTERVISTA/ Babai i Alban Skënderajt: 16 ditët më të vështira të jetës time
  • 2017-02-05

INTERVISTA/ Babai i Alban Skënderajt: 16 ditët më të vështira të jetës time

Nga Entela Resuli DITA Qerim Skënderaj, fjalës i jep peshë dhe emocion. Është i ndjeshëm, ashtu si shumë krijues. Teksa e dëgjojmë e kuptojmë menjëherë se nga ka ngjarë i biri. E kemi fjalën për Alban Skenderaj. Qerimi është babai i tij. Dikur thoshin Albani, djali i Qerimit, por

Kapet skafi me 760 kg kanabis ne Karaburun
  • 2017-01-28

Kapet skafi me 760 kg kanabis ne Karaburun

p styletext-align justifyNje tjeter rast i tentatives per te trafikuar lende narkotike me skaf ne drejtim te Italise u godit nga operacioni i perbashket mes policise se shtetit dhe Guardia Di Finanza Sipas uniformave blu aksioni u zhvillua mesditen e se premtes rreth 23 milje larg Karaburunit ne de

Itali-Shqipëri, kapet në Karaburun një tjetër skaf me hashash
  • 2017-01-27

Itali-Shqipëri, kapet në Karaburun një tjetër skaf me hashash

Goditet një tjetër rast i tentativës për të trafikuar lëndë narkotike me skaf në drejtim të Italisë. Operacioni i përbashkët mes Policisë së Shtetit  dhe Guardia di Finanza. Si rezultat i një operacioni të përbashkët ndërmjet shërbimeve të Policisë Kufitare dhe Guardia di

No Pic available
  • 2017-01-18

Trafiku i 2.4 ton kanabis drejt Italisë, mbetet në burg Progonati

Krimet e Rënda kanë dhënë masën e arrestit burg për Demo Progonati  i arretuar më 15 janar 2017 si i dyshuar për përfshirje në trafikun e 2.4 ton kanabis të sekuestruar nga policia në dy aksione të ndryshme në kuadër të të njëjtit operacion të zhvilluar në Shqipëri dhe Itali. A

Trafiku 2.4 tonë kanabis drejt Italisë, lihet në burg i dyshuari
  • 2017-01-18

Trafiku 2.4 tonë kanabis drejt Italisë, lihet në burg i dyshuari

Gjykata e Krimeve të Rënda kanë dhënë masën e arrestit burg për Demo Progonati i arretuar më 15 janar 2017 si i dyshuar për përfshirje në trafikun e 2.4 ton kanabis të sekuestruar nga policia në dy aksione të ndryshme në kuadër të të njëjtit operacion të zhvilluar në Shqipëri d

No Pic available
  • 2017-01-15

Arrestohet një nga trafikantët e 2.4 ton kanabis drejt Italisë

Një 46-vjeçar me banim në Tiranë është vënë në pranga si dyshuar për përfshirje në trafikun e 2.4 ton kanabis të sekuestruar nga policia në dy aksione të ndryshme në kuadër të të njëjtit operacion  të zhvilluar në Shqipëri dhe Itali. Gjatë ditës së sotme, specialistët e s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama