Rezultate te kerkimit per termin: +Karaburun

Meta: total 589 / total_found 589 / time 0.000 / keyword[0] karaburun / docs[0] 589 / hits[0] 849 /
No Pic available
  • 2017-01-11

Kapen 500 kg kanabis në Karaburun

Një sasi prej 500 kilogramë drogës e llojit kanabis sativa është sekuestruar pranë vendit të quajtur Plazhi i Dafinës pas Karaburunit, e ndarë në 17 pako të mëdha. Lënda narkotike është transportuar për në Drejtorinë Vendore të Policisë Vlorë me mjetin lundrues Delta Force, ku d

Kapen 2.4 ton kanabis brenda ditës në Karaburun e Itali
  • 2017-01-11

Kapen 2.4 ton kanabis brenda ditës në Karaburun e Itali

Edhe një sasi prej 500 kg drogë është sekuestruar nga policia pranë Karaburunit, në vendin e quajtur Plazhi i Dafinës, duke e çuar sasinë e kapur gjatë ditës së sotme në 2.4 ton. Policia e Shtetit sqaron se sekuestrimi i lëndës narkotike është në vijimësi e operacionit të ndërma

Vlera e drogës së sekuestruar në Brindizi 19 mln euro
  • 2017-01-11

Vlera e drogës së sekuestruar në Brindizi 19 mln euro

Policia financiare italiane me anë të një deklarate shtypi informon sot në mbrëmje se në një operacioni nga ajri e deti, policia e Barit ka sekuestruar rreth 2 tonë marijuanë të trafikuar me skaf nga Shqipëria drejt Italisë si dhe ka arrestuar në flagrancë 2 skafistë: shtetasin shqipt

No Pic available
  • 2016-12-22

Berisha, Tahirit: Trafikant droge; Ministri: Libër ti shkruan djalit

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, debatuan në Kuvend për situatën e kriminalitetit dhe trafikun e drogës në vend. Berisha akuzoi Tahirin si mbeshtetës të bandave dhe trafikant droge. Por Ministri i Brendshëm tha se ish-kryeministri hesht dhe nuk flet asn

Pesë kompani bashkohen për ndërtimin e parkut 50 MW që do prodhojë energji nga era në Devoll
  • 2016-12-01

Pesë kompani bashkohen për ndërtimin e parkut 50 MW që do prodhojë energji nga era në Devoll

Pesë kompani shqiptare janë bashkuar në një konsorcium për të ndërtuar një park fotovoltaik ku do të prodhohet energji nga era në zonën e Devollit përkatësisht në fushën e Maliqit. Kompanitë GAMMA SOLAR, ALFA ENERGY, BETA ENERGY, DELTA SOLAR dhe SOLARISkanë shprehur interesin dh

Me gomonen dogjën dhe kanabisin. Disa thasë me drogë i fshehën në pyll
  • 2016-11-15

Me gomonen dogjën dhe kanabisin. Disa thasë me drogë i fshehën në pyll

Policia kufitare jep detaje në lidhje me gomonen e cila u gjet në flakë në vendin e quajtur Gjiri Shën Andreas në Karaburun mesditën e 14 nëntorit 2016  Në ndjekje të gomones- Sipas policisë gomonia 12 metra e gjatë me dy motorë të markës Mercury” me fuqi motorike 350hp po tran

Gomonia e djegur ne Vlore policia Ishte e mbushur me kanabis
  • 2016-11-15

Gomonia e djegur ne Vlore policia Ishte e mbushur me kanabis

Vlore 15 nentor 2016 NOAal- Dalin detaje lidhur me gomonen e gjetur te djegur prane Gjirit te Grames ne Vlore paraditen e djeshmebr br Policia konfirmon se gomonia ishte e mbushur me lende narkotike e cila eshte djegur nga trafikantet ne tentative per te humbur gjurmetbr br Mbi bazen e informaci

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama