Rezultate te kerkimit per termin: +Karaburun

Meta: total 589 / total_found 589 / time 0.000 / keyword[0] karaburun / docs[0] 589 / hits[0] 849 /
20 vendet më të bukura në Shqipëri që duhet ti vizitoni të paktën njëherë në jetë
  • 2016-08-07

20 vendet më të bukura në Shqipëri që duhet ti vizitoni të paktën njëherë në jetë

Pavarësisht kritikave për shërbimin e turizmit, Shqipëria është një tokë e mbushur plot me peisazhe shumëngjyrëshe, liqene, male të larta, lumenj, lugina, dete që mahnisin edhe turistin më skeptik. Më poshtë janë 20 vendet më të bukura që duhet ti vizitoni të paktën njëherë n

No Pic available
  • 2016-08-07

FOTOT/ 20 vendet më të bukura në Shqipëri, që duhet ti vizitoni të paktën njëherë në jetë

Pavarësisht kritikave për shërbimin e turizmit, Shqipëria është një tokë e mbushur plot me peisazhe shumëngjyrëshe, liqene, male të larta, lumenj, lugina, dete që mahnisin edhe turistin më skeptik. Më poshtë janë 20 vendet më të bukura që duhet ti vizitoni të paktën njëherë

No Pic available
  • 2016-07-30

Njihuni me 10 destinacionet kryesore turistike në Shqipëri

Sarandë Butrint Syri i Kaltër- Gjirokastër Saranda dhe zona përreth saj përbëjnë një prej destinacionet turistike ne Shqiperi. Qyteti antik i Butrintit gjendet vetëm 18 km. nga Saranda. Kjo është pika më e rëndësishme arkeologjike e Shqipërisë, e cila që prej vitit 1992 ndodhet në

Perplasja e mjeteve lundruese ne Karaburun 2 gjoba pronares se anijes turistike
  • 2016-07-25

Perplasja e mjeteve lundruese ne Karaburun 2 gjoba pronares se anijes turistike

Vlore 25 korrik 2016 NOAal - Policia e Vlores ka marre masa ndaj pronarit te anijes turistike qe u perplase diten e djeshme me nje skaf ne Karaburun ne vendin e quajtur Shen Vasilbr br Sipas njoftimit te policise eshte bere dhe bllokimi i anijes Black Pearl per tre dite si dhe eshte vendosur nje g

Video/ Karaburun, përplasja e mjeteve lundruese, gjobitet anija turistike
  • 2016-07-24

Video/ Karaburun, përplasja e mjeteve lundruese, gjobitet anija turistike

Policia Kufitare e Vlorës ka ndëshkuar me gjobë anijen e cila sot në mesditë në bregdetin e Karaburunit shkaktoi një incident detar me një tjetër mjet lundrues. Sipas policisë kufitare të Vlorës, drejtuesit e anijes turistike nuk kishin njoftuar për itinerarin e lëvizjes, ndërsa po k

Grabitja e tokave bregdetare në Vlorë, hetimet i marrin Krimet e Rënda
  • 2016-07-04

Grabitja e tokave bregdetare në Vlorë, hetimet i marrin Krimet e Rënda

Prokuroria për Krime të Rënda do të vijojë hetimet e nisura nga Prokuroria e Vlorës, në bazë të të cilave, në tre raste, janë vendosur sekuestro preventive mbi troje me sipërfaqe totale rreth 340 hektarë dhe vlerë sipas çmimeve zyrtare rreth 240 milionë euro. Nga hetimet e Proku

Ja dosja: Mafia e pronave nën hetim nga Krimet e Rënda
  • 2016-07-04

Ja dosja: Mafia e pronave nën hetim nga Krimet e Rënda

Falsifikimi i dokumenteve për 340 hektarë tokë në Himarë, Karaburun dhe Radhimë do të hetohet nga Prokuroria e Krimeve të Rënda pasi personat e përfshirë në këtë skemë janë pjesë e një grupi të strukturuar kriminal. Ky grup përbët nga zyrtarë lokalë, punonjës të gjykatave,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama