Rezultate te kerkimit per termin: +Kasami

Total: 331
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.074Z

Kasami drejt huazimit

Nga Express me 05 dhjetor 2010 ne ora 1235 Pajtim Kasami pritet te largohet nga Palermo gjate afatit kalimtar te janarit. Mesfushori shqiptar pritet te huazohet te ndonje skuader tjeter pasi te klubi sicilian po perballet me nje konkurrence te madhe e cila nuk po i krijon hapesire per t146u futu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.475Z

Kasami, drejt Fulhamit

Nga Express më 15 korrik 2011 në ora 22:15 Pajtim Kasami ka mundësi që ta lë futbollin italian dhe karrierën ta vazhdojë në Angli. Sipas medieve italiane, për mesfushorin shqiptar interesim ka shprehur ekipi nga Premierliga, Fulham. Anëtari i përfaqësueses U21 të Zvicrës ishte pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.360Z

Kasami pranë klubit të madh italian

Pajtim Kasami mund të rikthehet në Serie A. Mesfushori i Olympiacosit mund të largohet nga klubi grek, në ditët e fundit të afatit kalimtar të verës. Sipas të përditshmes "Il Tempo", mesfushori shqiptar ka zgjuar interesim nga Roma. Drejtori sportiv i "Giallorossëve", Walter Sabatini ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.158Z

Kasami mund të huazohet

Nga Express më 20 maj 2011 në ora 12:17 Pajtim Kasami nuk pati hapësira të mjaftueshme këtë sezon në Palermo. Mesfushori shqiptar në shumicën e ndeshjeve në Serie A qëndroi në bankinë, ndërsa në Europa League luajti më shumë. Por, ekipi sicilian duket se mendon ta huazojë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.502Z

Kasami refuzoi Juventusin

Pajtim Kasami ndihet i nderuar që e kërkoi Juventusi, gjatë afatit kalimtar të janarit. Mirëpo, futbollisti shqiptar e refuzoi gjigantin italian, pasi që vendosi t’i mbetej besnik klubit londinez. Ai ndihet në borxh ndaj Fulhamit, tek i cili synon ta japë maksimumin, para se të mendoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.917Z

Kasami, pranë Palermos

Pajtim Kasami është pranë transferimit te Palermo. Drejtori sportiv i klubit Rosanero, Walter Sabatini, e ka ndjekur që një kohë të gjatë futbollistin e ri shqiptar, ndërsa duket se tash do ta sjellë në Sicili, shkruante të hënën ueb faqja palermo24.net. Gjithnjë sipas kësaj ueb faq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.080Z

Pajtim Kasami nën shënjestrën e Napolit

Sulmuesi shqiptar Pajtim Kasami, i dha një fitore të madhe Olimpiakosit në takimin kundër Juventusit dhe tashmë është vënë nën shënjestrën e klubeve të mëdha evropiane. Italianët e Napolit janë të parët kanë shprehur interes për shqiptarin që luan për ngjyrat e Zvicrës. Kasam

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama