Rezultate te kerkimit per termin: +Katalant

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.952Z

Ibra qëndron te Barça, jo Robinjos

Katalant Barcelona prgnjeshtron zrat pr arritjen e nj marrveshjeje me sulmuesin brazilian t Manester Sitit, Robinjo. Zv.presidenti i klubit katalan, Josep Maria Bartomeu, deklaroi pr t prditshmen “Sport”: “Prej muajsh po vzhgojm lojtar t ndryshm, por asnjri prej tyre nuk e ka bind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.938Z

Ibra: Nga Barça iki vetëm për Premier League

Deklarata Suedezi anashkalon Milanin, ndrsa “blaugranat” krkojn negociata me elsin dhe Sitin Sulmuesi i Barcelons, Zlatan Ibrahimovi, ka deklaruar se nuk e prjashton mundsin pr t luajtur nj dit n kampionatin anglez, megjithat thekson se nuk ka asnj shans q transferimi n Premier League t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama