Rezultate te kerkimit per termin: +Kategoria +Superiore

Total: 1908
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.850Z

Kategoria Superiore (ndeshjet dhe gjyqtaret)

Java e 10-te, ora 14.00 Te shtunen Besa-Patizani (S. Cekaj) Lushnja-Vllaznia (A.Taullau) Shkumbini-Apolonia (A. Lulaj) Teuta-Bylis (L. Jemini) - Shijak Te dielen Elbasani-Tirana (T. Latifi) Dinamo-Flamurtari (S. Jareci) Kategoria e Pare (ndeshjet dhe gjyqtaret) Java e 9-te, ora 14.00 Te shtunen Tur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.406Z

Kategoria Superiore LIVE / Live Results

Superior Division / Kategoria Superiore Matchday 8 / Java e 8-të: October 22, 2006 / 22 tetor 2006: FT VLLAZNIA - DINAMO 3-0 Skerdi Bejzade 9\', 79\', Klevis Dalipi 13\' FT SHKUMBINI - TEUTA 0-2* Daniel Xhafaj 26\', Bekim Kuli47\'Red card/Karton i kuq: Xhyra 66\'/D.Xhafaj 66\' October 21

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.694Z

Kategoria Superiore, lojtaret e pezulluar

Lojtaret e pezulluar per shkak kartonash qe nuk mund te aktivizohen ne javen e 28 Kategoria Superiore. Besa – Alban Dragusha (1k) Amarildo Belisha (1v 1k) Bikuola Nana (1v 1k) Flamurtari – Ardi Behari (6v) – 2 ndeshje pezullim Oriad Beqiri (2v 1k)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.403Z

Kategoria Superiore - Superior Divizion

FT KASTRIOTI - VLLAZNIA 1-1* FT FLAMURTARI–LUFTËTARI 1-0 FT ELBASANI - DINAMO 1-0 FT SHKUMBINI - PARTIZANI 0-2 FT TIRANA-APOLONIA 3-1 FT BESA-TEUTA 1-1 First Division / Kategoria e Parë FT POGRADECI - SKENDERBEU 2-3 FT TURBINA - ADA 1-0 FT BILISHTI SPORT - EREZE

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.633Z

Java 26, Kategoria Superiore, lojtaret pezulluar

(FSHF)- Lojtaret e pezulluar per shkak kartonash qe nuk mund te aktivizohen ne javen e 26 Kategoria Superiore. Elbasani – Gentian Stojku (6v) – 2 ndeshje pezullim Besa – Shpetim Babaj (6v) – i denuar ne javen e 25 e vazhdim. Flamurtari – Bledion Guga (3v) Orian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.878Z

Kategoria Superiore, Gramozi -Flamurtari 1-1

www.albania-sport.com - Gramozi “firmosi” rënien zyrtare nga Kategoria Superiore me një barazim prestigjioz me Flamurtarin (1-1) në Ersekë, në një ndeshje të zhvillua pa shikues. Sulmuesi Armando Sadiku shënoi në minutën e 6-të për formacionin e Agim Canajt (goli i tij shtatë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.299Z

Kategoria Superiore, Java 12

Kategoria Superiore Java 12 Tirana-Flamurtari Stadiumi: "Qemal Stafa" Gjyqtarë: Mentor Sopjani A. Pregja dhe F. Lamaj Teuta-Skënderbeu Stadiumi: "Niko Dovana" Gjyqtarë: Lorenc Jemini M. Dervishi dhe D. Koreshi Kastrioti-Besa Stadiumi: ? Gjyqtarë: Ermir Dobi Q. Qirici dhe A. La

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama