Rezultate te kerkimit per termin: +Kategoria +Superiore

Total: 1908
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.299Z

Kategoria Superiore, Java 12

Kategoria Superiore Java 12 Tirana-Flamurtari Stadiumi: "Qemal Stafa" Gjyqtarë: Mentor Sopjani A. Pregja dhe F. Lamaj Teuta-Skënderbeu Stadiumi: "Niko Dovana" Gjyqtarë: Lorenc Jemini M. Dervishi dhe D. Koreshi Kastrioti-Besa Stadiumi: ? Gjyqtarë: Ermir Dobi Q. Qirici dhe A. La

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.781Z

Kategoria Superiore, java e sfidave të mëdha

Vllaznia – Tirana – Ndeshja e fazës së parë mes dy klubeve u mbyll me një zënkë masive që përfshiu mbështetësit e të dyja skuadrave dhe solli pezullime shembullore nga FSHF-ja Laçi – Kukësi – Tifozeritë e dy skuadrave kanë nisur luftën “online” q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.687Z

Kategoria Superiore, SHKUMBINI - DINAMO1-0

www.albania-sport.com - Dinamo, kampionia e sezonit 2009-2010, humbi 1-0 me Shkumbinin në Peqin (pa shikues), duke pësuar humbjen e pestë radhazi. Golin e fitores për peqinasit e shënoi Erjon Mustafaj (22’). Kurioziteti: në pesë ndeshje gjatë këtij sezoni, 3 në kampionat dhe 2 në Kupën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.027Z

Kategoria Superiore, tri javë me laps në dorë për mbijetesën

Secila nga javët e mbetura ka në kalendar një finale të tensionuar Ermal Kuka Lufta për mbijetesë, e ndezur si asnjëherë tjetër në këto javë të fundit të Kategorisë Superiore, ka bërë që skuadrat të ulen me laps në dorë dhe të bëjnë llogaritë e tyre në këtë fundsezoni. Fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.687Z

Kategoria Superiore,TEUTA-SKENDERBEU 0-0

www.albania-sport.com - Teuta e Skënderbeu e mbyllën në paqe takimin e tyre në “Niko Dovana”, duke ndarë nga në pikë, më shumë të dobishme për korçarët. KATEGORIA SUPERIORE Java 30, 25.04.2010, 14:00 Shkumbini-Dinamo 1-0 Shenues: Erjon Mustafaj 22’ Laçi-Besa 0-1 Shen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.687Z

Kategoria Superiore, TIRANA -GRAMOZI 1-0

www.albania-sport.com - Tirana fitoi 1-0 kundër Gramozit (të rënë nga Superliga) në kryeqytet, në një stadium tërësisht të boshatisur. Golin e vetëm e shënoi Blerti Hajdari në minutën e 38-të, por që u mjaftoi 24-herë kampioneve të rikthehen te fitorja e të kapin vendin e tretë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.687Z

Kategoria Superiore, VLLAZNIA -FLAMURTARI 1-1

www.albania-sport.com - Vllaznia e Flamurtari nuk shkuan më shumë se barazimi 1-1 në “Loro Boriçi”. I zakonshmi Migen Memelli shënoi në minutën e 13-të për Flamurtarin (gol i 12-të i tij sezonal, pikërisht në ditën e 30 vjetorit të lindjes). Barazoi për Vllazninë, Ndriçim Shtubi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama