Rezultate te kerkimit per termin: +Kategorin

Total: 1458
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.978Z

Bojkoti ndaj Tiranës i kushton Besëse nis me -3 pikë Kategorinë e Parë

Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit i është përgjigjur me heqjen e 3 pikëve ekipit të Besës për bojkotin përballë Tiranës ndeshjen e fundit të kampionatin kombëtar të futbollit. Besa vendos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.345Z

Karateistt prishtinas fituan 13 medalje

Karateistt e klubit t karates Iliria nga Prishtina dshmuan rezultate t mira n kampionatin mbarkombtar, i cili u mbajt n Tiran. Zyrtart e KK Iliria jan t knaqur me rezultatet q shnuan n kampionatin mbarkombtar, n nj konkurrenc shum t fort, sipas tyre, ku ata fituan gjithsej 13 medalje. N kampionati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.257Z

Tenis, perfundon turneu ne 3 kategori

Perfundoi turneu i tenisit per Junior ne 3 kategori, 12vjecar,14 dhe 16. Turneu u organizua nga klubi I tenisit Wimbledon nga Prizreni. Ne kategorin 12 vjec Arbnor Kadriu nga klubi i tenisit Trepca mposhti Petrit Kadriun po nga I njejti klub me rezulltat 6:2, ne kategorin deri 14 vjeqar Petrit Kelm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.618Z

Fituesit e supergares Paris- Dakar

Edicioni i vitit 2011 i Dakar ka kurorëzuar fituesit e tij. Në kategorinë e makinave triumfi ka qenë i gjithi për  Nasser Al-Attiyah, i cili mundi kampionin në fuqi Carlos Sainz. Princi i Katarit bëri një performancë të shkëlqyer me makin&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.945Z

Kosova me "Shok" në Oscar, Serbia fiton në Porno!

Përderisa Kosova po ia mësyen "Oscarit" me filmin "Shok", serbët mund të krenohen me një porno aktore që ka fituar mbrëmë "Oscar" në kategorinë e filmave porno. Porno aktorja serbe, Adriana Chechik i ka fituar në ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.858Z

Jill Ellis, trajneri i vitit 2015 në futbollin e femrave

Jill Ellis është zgjedhur trajneri i vitit 2015 në kategorinë e femrave. Jill Ellis në garë për trajnerin e vitit në kategorinë e fermave, ka mposhtur Mark Sampson dhe Norio Sasaki. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.214Z

Gara e Dakar drejt fundit

Gara e famshme Dakarit sht n etapat e fundit dhe pretendett po bhen edhe m t qart. Gara q edhe kt vit zhvillohet n Argjenti dhe Kili mesa duket do t ndyshoj fituesit. N kategorin e makinave kryeson renditjen e prgjithshme spanjolli Carlos Sainz, ndrsa n kategorin e motorrve francezi Cyril Despres. G

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama