Rezultate te kerkimit per termin: +Kategorin

Total: 1458
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.618Z

Fituesit e supergares Paris- Dakar

Edicioni i vitit 2011 i Dakar ka kurorëzuar fituesit e tij. Në kategorinë e makinave triumfi ka qenë i gjithi për  Nasser Al-Attiyah, i cili mundi kampionin në fuqi Carlos Sainz. Princi i Katarit bëri një performancë të shkëlqyer me makin&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.945Z

Kosova me "Shok" në Oscar, Serbia fiton në Porno!

Përderisa Kosova po ia mësyen "Oscarit" me filmin "Shok", serbët mund të krenohen me një porno aktore që ka fituar mbrëmë "Oscar" në kategorinë e filmave porno. Porno aktorja serbe, Adriana Chechik i ka fituar në ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.858Z

Jill Ellis, trajneri i vitit 2015 në futbollin e femrave

Jill Ellis është zgjedhur trajneri i vitit 2015 në kategorinë e femrave. Jill Ellis në garë për trajnerin e vitit në kategorinë e fermave, ka mposhtur Mark Sampson dhe Norio Sasaki. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.214Z

Gara e Dakar drejt fundit

Gara e famshme Dakarit sht n etapat e fundit dhe pretendett po bhen edhe m t qart. Gara q edhe kt vit zhvillohet n Argjenti dhe Kili mesa duket do t ndyshoj fituesit. N kategorin e makinave kryeson renditjen e prgjithshme spanjolli Carlos Sainz, ndrsa n kategorin e motorrve francezi Cyril Despres. G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.038Z

"12 Years A Slave", Oskar si filmi më i mirë

Akademia Amerikane e Filmit dhe Shkencës ndau mbrëmë Çmimet Oskar, nderimet më prestigjoze të arritjeve të vitit në kinematorgrafi. Filmi 12 Years a Slave ishte fituesi i mbrëmjes pasi mori statujën e artë në kategorinë e Filmit m&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.137Z

Besa rikthehet ne Superlige

Besa u rikthye në Kategorinë Superiore pas një viti mungesë, ndërsa Kamza u rikthye në Kategorinë e Parë pas debutimit historik në Superligë. Ky ishte verdikti i parë i ndeshjeve të “play-off”-it, ku skuadra kavajase f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.366Z

Majlinda Kelmendi merrmedaljen e artë në ‘Paris 2014’

PARIS- Majlinda Kelmendi është kurorzuar me medaljen e artë në Grand Slam, në turneun e xhudos "Paris 2014". Ajo ka mposhtur në finale finlandezen Jaana Sundberg, në kategorinë deri në 52 kg. Ndërkaq, xhudistja tjetër kosovare, Di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama