Rezultate te kerkimit per termin: +Kavaja

Total: 1880
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.671Z

Berisha: Kavaja mposhti Noriegën

Ish kryeministri Sali Berisha e quan fitore të Kavajës tërheqjen e kandidatit socialist në zgjedhjet e pjesshme vendorë më 7 maj ne Kavajë. Ja postimi në Facebook: Fitoi Kavaja! Fitoi Shqipëria! Kavaja mposhti Noriegën, që për karrigen e tij mbi drogën dhe krimin do të asgjësojë vot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.167Z

The killer of Tafa counsins is arrested in Kavaja

The Kavaja police has arrested the citizen Fatos Keloshi, of age 24, from Kavaja, for the penal act of “double killing for weak motives” since he is suspected of being the author of the killing with fire weapon of the cousins, Ali and Deni Tafa, two days ago, on the Kavaja-Rrogozhina road. Accor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.890Z

Vajza nga Kavaja rreh keqas bashkëjetuesin, arrestohet nga Policia

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në Kavajë. Raportohet se një 33 vjeçare ka dhunuar bashkëjetuesin saj 34 vjeçar. Ajo është arrestuar nga policia. Sipas policisë, në pranga ka rënë Zamira K., 33 vjeç, banuese në Kavajë, e dënuar më parë për veprën penale Dhunë në famil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.269Z

Mediu akuza Rames nga Kavaja

Gjatë një takimi me anëtarët e Partisë Republikane të degës së Kavajës, kryetari i PR-së, Fatmir Mediu, u shpreh se të gjithë politikanët që kërkojnë votë në Kavajë, duhet të marrin shembull dhe t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.672Z

Shtyrja e zgjedhjeve, Berisha: Fitoi Kavaja, fitoi Shqipëria!

Lideri historik i PD Sali Berisha ka reaguar menjëherë përmes një statusi në Facebook pas vendimit të kreut të PS, Edi Rama për të tërhequr kandidatin e vet për zgjedhjet e pjesshme në Kavajë. Berisha e ka cilësuar këtë një fitore për Kavajën dhe për Shqipërinë. Fitoi Kavaja! F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.561Z

Helmohen me insecticid, dy motra nga Kavaja rrezikuan jetën

Foto ilustruese Pakujdesia për pak u ka marrë jetën dy motrave nga Kavaja.  E.Ç., 17 vjeç dhe M.Ç., 13 vjeç, janë helmuar në shtëpi me një një lëndë që shërben për ngordhjen e insekteve. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Synej në Kavajë dhe sipas policisë, ngjarj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.950Z

Rama: Kavaja shembulli që ndryshimi është i mundur

Gazeta ShqipNuk ka shembull më të fuqishëm se sa Kavaja për të treguar se ndryshimi është i mundur në të gjithë vendin. Ky ka qenë mesazhi që ka përcjellë kreu i opozitës Edi Rama, i cili ka marrë pjesë në takimin e Forumit të Gruas Socialiste. Rama është shprehur se gratë në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama