Rezultate te kerkimit per termin: +Kavaja

Total: 1880
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.561Z

Helmohen me insecticid, dy motra nga Kavaja rrezikuan jetën

Foto ilustruese Pakujdesia për pak u ka marrë jetën dy motrave nga Kavaja.  E.Ç., 17 vjeç dhe M.Ç., 13 vjeç, janë helmuar në shtëpi me një një lëndë që shërben për ngordhjen e insekteve. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Synej në Kavajë dhe sipas policisë, ngjarj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.950Z

Rama: Kavaja shembulli që ndryshimi është i mundur

Gazeta ShqipNuk ka shembull më të fuqishëm se sa Kavaja për të treguar se ndryshimi është i mundur në të gjithë vendin. Ky ka qenë mesazhi që ka përcjellë kreu i opozitës Edi Rama, i cili ka marrë pjesë në takimin e Forumit të Gruas Socialiste. Rama është shprehur se gratë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.858Z

Mediu Politika shembull nga Kavaja

Mediu Politika shembull nga Kavaja E diel 24 Mars 2013 1348 p styletext-align justify p Mediu Politika shembull nga KavajaNe prag te fushates zgjedhjeve te qershorit Kryetari  i Partise Republikane Fatmir Mediu eshte takuar me banore te Kavajes Duke e cilesuar qytetin pa pronar pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.670Z

Basha: Nga Kavaja, nisim rrëzimin e Republikës së vjetër

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi nga çadra e protestës se rrëzimi i Republikës së Vjetër do të nisë nga Kavaja. Kryedemokrati apeloi mbështetësit për pjesmarrje masive në protestën e të dielës. Basha: Ne do të marshojmë të bashkuar. Jemi gati dhe stacioni m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.016Z

Monumenti me 2 gishta, Rama: Shëmti dhe farsë, Kavaja nuk e meriton

TIRANË-Gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët paraditen e sotme Edi Rama foli dhe mbi debatin e hapur mbi monumentin me 2 gishta në sheshin ‘Demokracia” në qytetin e Kavajës. Kreu i PS vlerësoi se ky monument është një shëmti nga ana estetike dhe cilësoi se demokracinë nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.741Z

Dehet Kavaja festë deri në mëngjes

Qyteti në shesh për skuadrën, Bizhdili premton trofe edhe më të rëndësishëm Triumfi në Kupën e Shqipërisë ka bërë që e gjithë Kavaja të jetë në festë. Nga stadiumi “Qemal Stafa” në kryeqytet, gëzimi për trofeun e dytë në historinë e klubit, është shpërngulur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.279Z

Shpërthen Kavaja: O Sali, o legen, ke 20 vjet që gënjen

Share Aleanca Kuq e Zi ka zhvilluar sot një tubim madhështor në qytetin e Kavajës. Ky është tubimi i dytë si forcë politike i AK. Gjatë tubimit është nderuar dëshmori i luftës së Kosovës, Indrit Cara. Gjatë këtij tubimi, kreu i Aleancës, Kreshnik Spahiu, ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama