Rezultate te kerkimit per termin: +Kemi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.723Z

Sina: Kemi shanset tona

08/02/2005  Mesfushori i bardhebluve Elvis Sina ka rigjetur edhe njëherë kombëtaren pas një periudhe jo shumë të gjatë. Më saktë për herë të fundit ishte italiani Dosena që e grumbulloi futbollsitin në kombëtare ndërkohë që pas aktivizimit në zboret stërvitore Sina ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.777Z

Kemi pasuri ti shfrytezojme

Kemi pasuri ti shfrytezojme E marte 16 Prill 2013 1619 Kemi pasuri ti shfrytezojme p Shqiperia renditet e dyta ne Evrope per pasurite e burimeve ujore por nder shtetet e fundit per shfrytezimin dhe menaxhimin e tyre Pas miratimit te ligjit per menaxhimin e integruar te burimeve ujore ministria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.806Z

Se kemi Shaqirin, por do ta kemi Mustafin

Edicionin e ardhshëm në Ligën e Kampionëve me gjasa të mëdha do ta kemi edhe një shqiptar të madh. Shkodran Mustafin me Valencian nuk po ka kush e ndalë drejt këtij synimi të madh. Valencia ka arritur fitore të madhe në udhëtim t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.356Z

Mazzarri Kemi gabuar shume

Ne vigjilje te ndeshjes kunder Sampdorias trajneri i Interit Walter Mazzarri provon te shkunde skuadren pas 3 pikeve te marra ne 4 ndeshjet e funditbr br Kemi gabuar shume por gjate ketij sezoni skuadra ka zhvilluar shume ndeshje pozitive dhe kam besim se mund te perballemi me cdo skuader si te ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.411Z

Del Bosque: Kemi shkruar histori

Përzgjedhësi i Spanjës, Vicente Del Bosque, ka thënë se goli i dytë i Spanjës e ka bërë diferencën në fitoren prej 4-0 ndaj Italisë. 61 vjeçari e udhëhoqi Spanjën drejt trofeut të tretë të madh radhazi, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.079Z

Shërbëtori që kemi president

Presidenti Nishani nuk po dekreton emërimin e dy ministrave të rinj, Arben Ahmetajt në Ministrinë e Financave dhe Milva Ikonomit në Ministrinë e Ekonomisë ,ndonëse ka dekretuar shkarkimin e Shkëlqim Canit dhe Arben Ahmetaj nga ministritë e mëparshme. Jo zyrtarisht burime pranë Nishani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.451Z

“Kemi nevojë për energji”

 Ministri i Jashtëm i Italisë, Franko Fratini tha pak ditë më parë gjatë një vizitë njëditore në vendin tonë, se fqinjët kanë nevojë për energji dhe se Shqipëria ofron prodhimin e saj. “Sigurisht kemi një interes të madh për mundësitë, që Shqipëria na ofron për pro

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama