Rezultate te kerkimit per termin: +Kemi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.806Z

Se kemi Shaqirin, por do ta kemi Mustafin

Edicionin e ardhshëm në Ligën e Kampionëve me gjasa të mëdha do ta kemi edhe një shqiptar të madh. Shkodran Mustafin me Valencian nuk po ka kush e ndalë drejt këtij synimi të madh. Valencia ka arritur fitore të madhe në udhëtim t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.356Z

Mazzarri Kemi gabuar shume

Ne vigjilje te ndeshjes kunder Sampdorias trajneri i Interit Walter Mazzarri provon te shkunde skuadren pas 3 pikeve te marra ne 4 ndeshjet e funditbr br Kemi gabuar shume por gjate ketij sezoni skuadra ka zhvilluar shume ndeshje pozitive dhe kam besim se mund te perballemi me cdo skuader si te ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.411Z

Del Bosque: Kemi shkruar histori

Përzgjedhësi i Spanjës, Vicente Del Bosque, ka thënë se goli i dytë i Spanjës e ka bërë diferencën në fitoren prej 4-0 ndaj Italisë. 61 vjeçari e udhëhoqi Spanjën drejt trofeut të tretë të madh radhazi, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.079Z

Shërbëtori që kemi president

Presidenti Nishani nuk po dekreton emërimin e dy ministrave të rinj, Arben Ahmetajt në Ministrinë e Financave dhe Milva Ikonomit në Ministrinë e Ekonomisë ,ndonëse ka dekretuar shkarkimin e Shkëlqim Canit dhe Arben Ahmetaj nga ministritë e mëparshme. Jo zyrtarisht burime pranë Nishani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.451Z

“Kemi nevojë për energji”

 Ministri i Jashtëm i Italisë, Franko Fratini tha pak ditë më parë gjatë një vizitë njëditore në vendin tonë, se fqinjët kanë nevojë për energji dhe se Shqipëria ofron prodhimin e saj. “Sigurisht kemi një interes të madh për mundësitë, që Shqipëria na ofron për pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.372Z

Rama: I kemi votat për të fituar, nuk kemi nevojë për gjysmat e Saliut

Share Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama, ka mbledhur gjatë ditës së sotme të zgjedhurit e rinj të Asamblesë, me të cilët ka diskutuar për zgjedhjet e ardhshme. Mësohet se gjatë fjalës së tij, Rama është shprehur se PS i ka votat për të fituar zgjedhjet dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.307Z

Programin e kemi

Ne skemi shkop magjik. Ne skemi as arme as gure. Skemi as mandat per te vene dore mbi plaget e vendit sepse jemi ne opozite jo ne qeveri. Ne kemi vetem fjalen per ata qe kane veshe e deshire te degjojne idete pikepamjet argumentet tona Nga Edi Rama Me terhoqi vemendjen nje shkrim i dikujt qe i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama