Rezultate te kerkimit per termin: +Kesisoj

Total: 1251
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.526Z

Vllaznia kerkon mesin e tabeles, llogarit tre pike me Flamurtarin

Vllaznia, nen drejtimin e trajnerit Edmond Luci po planifikon ngjitjen e radhes, ne kampionat, per te realizuar mbylljen e duhur. Fitoret e fundit kane shmangur Vllaznine, nga zona kritike dhe me nje triumf te radhes ndaj Flamurtarit nen-kampionet e Shqiperise do te ngjiten dy vende me lart. Laci d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.608Z

LZHK: Reformat, te perfshihen te gjitha partite politike

LZHK insistoi ne domosdoshmerine e pjesemarrjes se te gjitha partive politike ne diskutimin per reformen zgjedhore. Kesisoj, vec kerkesave te partive te vogla parlamentare jo vetem per te qene pjese e punes per kete ceshtje, por per te pasur dhe te drejte vendimmarrjeje, tashme vjen dhe nje kerkese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.966Z

Korrigjimi i provimeve te matures, ne menyre te trefishte Luljeta Ndoka

Korigjimi i provimeve te Matures Shteterore do te behet sipas nje standardi vleresimi, nga dy vleresues. Sipas rregullores se Matures Shteterore, cdo pergjigje e testit i nenshtrohet nje vleresimi te dyfishte, te pavarur nga njeri-tjetri. "Vleresuesit nuk mund te bejne shenime ne test, me perjashtim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.140Z

FSHF, priten masa me te ashpra ndaj nderhyrjeve te renda

Aranit Muraci Ndeshjet e fundit te Kategorise Superiore nxoren ne pah nje dukuri tjeter negative te kampionatit tone. Ne javen e tete ka pasur nderhyrje te shumta dhe te ashpra te lojtareve vendas ndaj atyre kundershtare, si ne ndeshjen Besa-Apolonia, edhe ne sfiden tjeter qe eshte zhvilluar ne Korc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.287Z

Presioni i tifozeve te pezulluarit ne stervitje

e Shtune 1 Nentor 20141235 pm p classwp-caption-text Gjergji MuzakabrbrPese lojtaret e pezulluar te Flamurtarit i jane rikthyer dje stervitjes me grupin Kesisoj per kapitenin Franc Veliu zvkapitenin Gjergji Muzaka mesfushorin Nijaz Lena dhe mbrojtesit Gledi Mici e Polizoi Arbri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.356Z

Part-time, shtyhen me nje jave aplikimet

Aplikimet per studimet me kohe te pjesshme jane shtyre edhe per nje jave tjeter, ne disa prej fakulteteve te Universitetit te Tiranes. Dekani i Fakultetit te Historise dhe Filologjise, Shezai Rrokaj, shprehet se aplikimet nuk kane perfunduar me date 21, sikurse e parashikon rregullorja. "Vendosem sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.898Z

Demeti: Ere naziskine e Edi Rames

"Ne Shqiperi po fryn era fashiste e naziskimit te Edi Rames". Ne kete menyre preferoi ta perkufizoje qendrimin me te fundit te ardhur nga kampi roze, lidhur me reformen zgjedhore, shefi i ekzekutivit te PAD-se, Arben Demeti. Kesisoj, duke iu referuar draft propozimeve te depozituara dje ne Kuvend ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama