Rezultate te kerkimit per termin: +Kesisoj

Total: 1251
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.487Z

Lacio mban Marketin Berisha gati 8220divorcin8221

e Hene 29 Dhjetor 20141449 pm Etrit Berisha shihet gjithnje e me shume larg Lacios Ndonese eshte konsideruar si nje nga portieret e rinj me te mire ne Serine A duket se 8220shperthimi8221 i Federiko Marketit ka lene ne hije gardianin e Kombetares shqiptare Kesisoj referuar media

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.910Z

Shtohen serish depozitat, klientet besim tek bankat Eglantina Nasi

Qytetaret dhe bizneset qe operojne ne Shqiperi, po i shtojne edhe me teper nivelet e kursimeve te tyre prane sistemit bankar. Nje dukuri te tille, e kane konfirmuar serish te dhenat me te fundit te Bankes se Shqiperise, sipas te cilave, ne muajin prill te ketij viti, niveli total i depozitave arriti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.446Z

Bashkimi Evropian Permbytjet ne Shqiperi fatkeqesi e madhe do i pergjigjemi apelit te qeverise

07-12-2010 / Gazeta 55 Pas ndihmave te para qe mberriten nga Italia Austria Turqia dhe Greqia pa harruar dhe Sllovenine ndihmat e se ciles mberrijne sot Bashkimi Evropian premton vazhdimin e mbeshtetjes ne perballimin e situates se permbytjeve te cilen sic e cileson Brukseli eshte nje fatkeqes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.911Z

Partizani Hoxha 2 ndeshje larg rekordit

Portieri i Partizanit Alban Hoxha serish nuk pesoi asnje gol ne ndeshjen kunder Teutes duke thelluar dhe me shume rekordin personal te mos pesimit ne kete kampionat Partizani vertet pesoi 3 gola ne Korce por Hoxha ate dite nuk ishte ne kuadrat duke mos e cenuar rendimentin e tij personalbr br Hoxh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.505Z

Napoli shenjestron Etrit Berishen nisin bisedimet

e Enjte 11 Dhjetor 20141440 pm Etrit Berisha mund te perfundoje te Napoli Lajmi behet i ditur nga mediat italiane europacalcioit Sipas kesaj media klubi i presidentit De Laurentis kerkon te perforcoje me cdo kusht katerkendorin kjo nisur edhe nga problematika e hasur gjate pjese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.912Z

Gashi i jashtezakonshem tjeter dopiete ne Zvicer

e Hene 1 Dhjetor 20141431 pm Shkelzen Gashi sigloi nje tjeter dopiete pas asaj te javes se shkuar por kete here me me shume peshe Dy golat e tij ne transferte ndaj Zyrihut rezultuan decizive ne fitoren 1-2 duke bere qe kampionet ne fuqi te rimarrin te vetem kryesimin e kampionat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.201Z

Barcelona niset me autobus drejt Milanos

Barcelona eshte nisur drejt Milanos, per ndeshjen e pare gjysmefinale te "Champions" me autobus. Per shkak te anulimeve te linjave ajrore ne Evrope, katalanasit e kishin te pamundur qe te fluturonin nga Barcelona drejt Milanos, me avion. Kesisoj, pas barazimit ne kampionat, 0-0 me Espanjolin, ekipi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama