Rezultate te kerkimit per termin: +Kesisoj

Total: 1251
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.446Z

Bashkimi Evropian Permbytjet ne Shqiperi fatkeqesi e madhe do i pergjigjemi apelit te qeverise

07-12-2010 / Gazeta 55 Pas ndihmave te para qe mberriten nga Italia Austria Turqia dhe Greqia pa harruar dhe Sllovenine ndihmat e se ciles mberrijne sot Bashkimi Evropian premton vazhdimin e mbeshtetjes ne perballimin e situates se permbytjeve te cilen sic e cileson Brukseli eshte nje fatkeqes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.911Z

Partizani Hoxha 2 ndeshje larg rekordit

Portieri i Partizanit Alban Hoxha serish nuk pesoi asnje gol ne ndeshjen kunder Teutes duke thelluar dhe me shume rekordin personal te mos pesimit ne kete kampionat Partizani vertet pesoi 3 gola ne Korce por Hoxha ate dite nuk ishte ne kuadrat duke mos e cenuar rendimentin e tij personalbr br Hoxh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.505Z

Napoli shenjestron Etrit Berishen nisin bisedimet

e Enjte 11 Dhjetor 20141440 pm Etrit Berisha mund te perfundoje te Napoli Lajmi behet i ditur nga mediat italiane europacalcioit Sipas kesaj media klubi i presidentit De Laurentis kerkon te perforcoje me cdo kusht katerkendorin kjo nisur edhe nga problematika e hasur gjate pjese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.912Z

Gashi i jashtezakonshem tjeter dopiete ne Zvicer

e Hene 1 Dhjetor 20141431 pm Shkelzen Gashi sigloi nje tjeter dopiete pas asaj te javes se shkuar por kete here me me shume peshe Dy golat e tij ne transferte ndaj Zyrihut rezultuan decizive ne fitoren 1-2 duke bere qe kampionet ne fuqi te rimarrin te vetem kryesimin e kampionat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.201Z

Barcelona niset me autobus drejt Milanos

Barcelona eshte nisur drejt Milanos, per ndeshjen e pare gjysmefinale te "Champions" me autobus. Per shkak te anulimeve te linjave ajrore ne Evrope, katalanasit e kishin te pamundur qe te fluturonin nga Barcelona drejt Milanos, me avion. Kesisoj, pas barazimit ne kampionat, 0-0 me Espanjolin, ekipi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.257Z

Ambasada Franceze Kujdes me 17 Dhjetor

0 brbr SSSAbrASS brbrAmbasada franceze ne Tirane ka paralajmeruar shtetasit franceze qe te shmangin rruget prane parlamentit shqiptar per shkak te protestes se Partise Demokratikebrbr brbrNepermjet faqes se saj zyrtare Ambasada franceze njofton se Partia Demokratike do te organizoje kete te enjte m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.526Z

Vllaznia kerkon mesin e tabeles, llogarit tre pike me Flamurtarin

Vllaznia, nen drejtimin e trajnerit Edmond Luci po planifikon ngjitjen e radhes, ne kampionat, per te realizuar mbylljen e duhur. Fitoret e fundit kane shmangur Vllaznine, nga zona kritike dhe me nje triumf te radhes ndaj Flamurtarit nen-kampionet e Shqiperise do te ngjiten dy vende me lart. Laci d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama