Rezultate te kerkimit per termin: +Kesisoj

Total: 1251
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.201Z

Barcelona niset me autobus drejt Milanos

Barcelona eshte nisur drejt Milanos, per ndeshjen e pare gjysmefinale te "Champions" me autobus. Per shkak te anulimeve te linjave ajrore ne Evrope, katalanasit e kishin te pamundur qe te fluturonin nga Barcelona drejt Milanos, me avion. Kesisoj, pas barazimit ne kampionat, 0-0 me Espanjolin, ekipi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.257Z

Ambasada Franceze Kujdes me 17 Dhjetor

0 brbr SSSAbrASS brbrAmbasada franceze ne Tirane ka paralajmeruar shtetasit franceze qe te shmangin rruget prane parlamentit shqiptar per shkak te protestes se Partise Demokratikebrbr brbrNepermjet faqes se saj zyrtare Ambasada franceze njofton se Partia Demokratike do te organizoje kete te enjte m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.526Z

Vllaznia kerkon mesin e tabeles, llogarit tre pike me Flamurtarin

Vllaznia, nen drejtimin e trajnerit Edmond Luci po planifikon ngjitjen e radhes, ne kampionat, per te realizuar mbylljen e duhur. Fitoret e fundit kane shmangur Vllaznine, nga zona kritike dhe me nje triumf te radhes ndaj Flamurtarit nen-kampionet e Shqiperise do te ngjiten dy vende me lart. Laci d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.608Z

LZHK: Reformat, te perfshihen te gjitha partite politike

LZHK insistoi ne domosdoshmerine e pjesemarrjes se te gjitha partive politike ne diskutimin per reformen zgjedhore. Kesisoj, vec kerkesave te partive te vogla parlamentare jo vetem per te qene pjese e punes per kete ceshtje, por per te pasur dhe te drejte vendimmarrjeje, tashme vjen dhe nje kerkese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.966Z

Korrigjimi i provimeve te matures, ne menyre te trefishte Luljeta Ndoka

Korigjimi i provimeve te Matures Shteterore do te behet sipas nje standardi vleresimi, nga dy vleresues. Sipas rregullores se Matures Shteterore, cdo pergjigje e testit i nenshtrohet nje vleresimi te dyfishte, te pavarur nga njeri-tjetri. "Vleresuesit nuk mund te bejne shenime ne test, me perjashtim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.140Z

FSHF, priten masa me te ashpra ndaj nderhyrjeve te renda

Aranit Muraci Ndeshjet e fundit te Kategorise Superiore nxoren ne pah nje dukuri tjeter negative te kampionatit tone. Ne javen e tete ka pasur nderhyrje te shumta dhe te ashpra te lojtareve vendas ndaj atyre kundershtare, si ne ndeshjen Besa-Apolonia, edhe ne sfiden tjeter qe eshte zhvilluar ne Korc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.287Z

Presioni i tifozeve te pezulluarit ne stervitje

e Shtune 1 Nentor 20141235 pm p classwp-caption-text Gjergji MuzakabrbrPese lojtaret e pezulluar te Flamurtarit i jane rikthyer dje stervitjes me grupin Kesisoj per kapitenin Franc Veliu zvkapitenin Gjergji Muzaka mesfushorin Nijaz Lena dhe mbrojtesit Gledi Mici e Polizoi Arbri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama