Rezultate te kerkimit per termin: +Kim +Jong +Un

Total: 1148
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.002Z

Kim Jong-un e ekzekuton një armik me flakëhedhëse

Një zyrtar i lartë në Korenë e Veriut është ekzekutuar me flakëhedhës pasi lideri absolut Kim Jong-un e quajti atë armik të shtetit. O Sang-hon thuhet se është ekzekutuar në mënyrë brutale për shkak të lidhjeve të ngushta me burrin e hallës së liderit absolut, Jang Song- taek.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.960Z

Kore e Veriut, Kim Jong un lideri suprem

Koreja e Veriut ka përshëndetur të birin e Kim Jong il, Kim Jong un si liderin suprem të partisë, shtetit dhe ushtrisë. Kim doli në qendër të podiumit në një shërbim përkujtimor në sheshin kryesor të Penianit, një dit&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.920Z

Kore e Veriut Kim Jong un lideri suprem

Koreja e Veriut ka përshëndetur të birin e Kim Jong il, Kim Jong un si liderin suprem të partisë, shtetit dhe ushtrisë. Kim doli në qendër të podiumit në një shërbim përkujtimor në sheshin kryesor të Penianit, nj&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.855Z

Zbulohet kopja e Kim Jong - Un (Foto)

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto e kryeministrit Nikola Gruevski me imazhin e diktatorit koreano verior Kim Jong-Un. Kjo foto ka pushtuar rrjetet sociale shqiptare dhe komentet e ndryshme dhe se ajo është bërë edhe pjesë e talljeve dhe përqeshjeve duke u pagëzuar me emrin "Grov Jong

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.430Z

Kim Jong Un përkujton katërvjetorin e paraardhësit

Lideri i Koresë së Veriut Kim Jong Un ka vizituar pallatin Kumsusan me rastin e përvjetorit të katërt të vdekjes së babait të tij, liderit të ndjerë Kim Jong Il. Televizioni shtetëror i Koresë së Veriut KRT publikoi imazhe të vizitës , ku Kim Jon Un shfaqet i shoqëruar nga zyrtarë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.700Z

Avokati i Trump: Kim Jong-un u lut për samitin

Avokati i Donald Trump, Rudy Giuliani tha se udhëheqësi i Koresë së Veriut u lut që samiti i tyre të riprogramohet, pasi presidenti amerikan vendosi ta anulojë atë. Këto deklarata Giuliani i bëri gjatë një konference shtypi në Izrael, ku ndër të tjera theksoi se ishte pikërisht qën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.500Z

Shfaqet ne publik bashkeshortja e Kim Jong-un

Koreano-veriorët përkujtuan 2-vjetorin e vdekjes së Kim Jong-il, babai i diktatorit aktual, Kim Jong-un, i cili ndërroi jetë dhjetorin e 2011-ës. Ky përvjetor mbërrin në një kohë kur nga vendi më i izoluar i botës raportohen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama