Rezultate te kerkimit per termin: +Kishs

Meta: total 71 / total_found 71 / time 0.000 / keyword[0] kishs / docs[0] 71 / hits[0] 118 /
No Pic available
  • 2008-11-01

Marrveshja qeveri-komunitete fetare

Tiran (Start)-Nnshkruhet marrveshja midis qeveris dhe komuniteteve fetare n Shqipri. N ceremonin e organizuar n Hotel Tirana, kryeministri Sali Berisha ka krkuar ndjes publike pr t gjitha ato krime q sistemi totalitar ka kryer ndaj popullit shqiptar. Nuk ka patur dhe nuk ka njoll m t zez n tr histor