Rezultate te kerkimit per termin: +Kishte

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.767Z

Borges, kishte internet

Për shkrimtarin argjentinas Jorge Luis Borges thuhet se është një nga shkrimtarët më të mëdhenj të shekullit XX, një fenomen letrar që ka lënë gjurmë në tërë letërsinë universale. Ndërsa për letërsinë argjentinase ka një cilësor: letërsia përpara dhe pas Borges-it. Si homa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.171Z

Ia kishte futur gishtin edhe Suarezit, por ja se si ia kishte kthyer (Video)

Gonzalo Jara është një provokues i turpshëm i futbollit. Ylli kilian u bë i famshëm me gjestin e dobët të tij mbrëmë kur i futi gishtin nga mbrapa Edinson Cavanit. Por dy vite më parë një gjest të ngjashëm kishte tentuar t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.244Z

Lamaj kishte konflikte me shume biznese

Arben Frroku dhe Dritan Lamaj kane qene me pare miq mes tyre madje biznesmeni Frroku i kishte shkuar ne shtepi per ta ngushelluar per vdekjen e te atit Kjo eshte pranuar sot ne Gjykaten e Krimeve te Renda nga i vellai i Arben Frrokut deputeti Kristian-Demokrat Mark Frroku i cili ishte deshmitari i r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.488Z

Kallashnikov kishte brerje ndërgjegjeje

Shpikësi Autori i armës më vrasëse të kohës sonë i shkroi letër kishës dhe mori një përgjigje lehtësuese Shpikësi i automatikut Kallashnikov i ka shkruar një letër kreut të Kishës Ortodokse Ruse para se të vdiste, ku i shprehte frikën se ai ishte personalisht përgjegjës për nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.246Z

Rossi kishte dhënë dorëheqje

Sipas njoftimeve nga Radio Sportiva, trajneri i Fiorentinës, Delio Rossi, kishte paraqitur dorëheqjen e tij në përfundim të humbjes 5-0 nga Juventus të shtunën mbrëma. Mirëpo, ajo i është refuzuar nga drejtuesit e klubit. Fiorentina është në krizë të rezultateve dhe pas 28 xhirosh n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.314Z

Krimi ne familje viktima kishte lidhje me nje 25-vjecare qe kishte mbetur shtatzene

Jurgen Kurti Artur Kurti Nje detaj eshte bere publik sa i perket krimit ne familje diten e djeshme ku humbi jeten 50-vjecari Artur Kurti Per kete ngjarje policia arrestoi kunatin e tij Leonard Ristani qe e qelloi me thike dhe djalin e viktimes Jurgen Kurti 23 vjec si bashkepunetor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.961Z

Presidentja e Argjentinës nuk kishte kancer

Share Presidentja e Argjentinës Cristina Fernandez de Kirchner nuk kishte kancer, tha një zëdhënës i presidencës. Fernandez iu nënshtrua një operacioni të mërkurën e shkuar, që synonte ta kuronte atë nga kanceri në tiroide. Por rezultatet treguan se ajo nuk kish

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama