Rezultate te kerkimit per termin: +Kishte

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.171Z

Ia kishte futur gishtin edhe Suarezit, por ja se si ia kishte kthyer (Video)

Gonzalo Jara është një provokues i turpshëm i futbollit. Ylli kilian u bë i famshëm me gjestin e dobët të tij mbrëmë kur i futi gishtin nga mbrapa Edinson Cavanit. Por dy vite më parë një gjest të ngjashëm kishte tentuar t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.244Z

Lamaj kishte konflikte me shume biznese

Arben Frroku dhe Dritan Lamaj kane qene me pare miq mes tyre madje biznesmeni Frroku i kishte shkuar ne shtepi per ta ngushelluar per vdekjen e te atit Kjo eshte pranuar sot ne Gjykaten e Krimeve te Renda nga i vellai i Arben Frrokut deputeti Kristian-Demokrat Mark Frroku i cili ishte deshmitari i r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.488Z

Kallashnikov kishte brerje ndërgjegjeje

Shpikësi Autori i armës më vrasëse të kohës sonë i shkroi letër kishës dhe mori një përgjigje lehtësuese Shpikësi i automatikut Kallashnikov i ka shkruar një letër kreut të Kishës Ortodokse Ruse para se të vdiste, ku i shprehte frikën se ai ishte personalisht përgjegjës për nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.246Z

Rossi kishte dhënë dorëheqje

Sipas njoftimeve nga Radio Sportiva, trajneri i Fiorentinës, Delio Rossi, kishte paraqitur dorëheqjen e tij në përfundim të humbjes 5-0 nga Juventus të shtunën mbrëma. Mirëpo, ajo i është refuzuar nga drejtuesit e klubit. Fiorentina është në krizë të rezultateve dhe pas 28 xhirosh n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.314Z

Krimi ne familje viktima kishte lidhje me nje 25-vjecare qe kishte mbetur shtatzene

Jurgen Kurti Artur Kurti Nje detaj eshte bere publik sa i perket krimit ne familje diten e djeshme ku humbi jeten 50-vjecari Artur Kurti Per kete ngjarje policia arrestoi kunatin e tij Leonard Ristani qe e qelloi me thike dhe djalin e viktimes Jurgen Kurti 23 vjec si bashkepunetor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.961Z

Presidentja e Argjentinës nuk kishte kancer

Share Presidentja e Argjentinës Cristina Fernandez de Kirchner nuk kishte kancer, tha një zëdhënës i presidencës. Fernandez iu nënshtrua një operacioni të mërkurën e shkuar, që synonte ta kuronte atë nga kanceri në tiroide. Por rezultatet treguan se ajo nuk kish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.318Z

Andrea Lubitz kishte paralajmeruar tragjedine

0 brbr brbrNje dite cdokush do ta mesoje emrin timbrbr brbrNje paralajmerim cinik per nje nga tragjedite me te renda ajrore te koheve te funditbrbr brbrMe keto fjale e ka pershkruar ish 8211 e dashura Andreas Lubitz bashke-piloti i fluturimit famekeq te German Wings qe i mori jeten edhe 149 persona

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama