Rezultate te kerkimit per termin: +Kishte

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.728Z

Mou: Abramoviçi nuk duhet të më kishte shkarkuar

“Nëse donin të vazhdonin me fitore, nuk duhet të më kishin shkarkuar. Çelsi ka vuajtur vazhdimisht gjatë dy viteve të fundit dhe kjo nuk është rastësi. Rezultatet e dobëta filluan sapo u largova unë”, deklaroi “I veçanti” në një intervistë për revistën “Nuts”.Më tej ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.667Z

Blair Bono mund te kishte qene kryeminister

Komplimente per Bonon nga ana e Tony Blair. Sipas ish-kryeministrit britanik kengetari i U2 ldquomund te kishte qene kryeministerrdquo. Kujtimet ldquobest-sellerrdquo te Blair te titulluara ldquoNje udhetimrdquo jane plote me argumente te bujshme.Ne faqen 555 nga 700 gjithsej ish-kryemini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.282Z

Nga se kishte frikë Stanley Kubrick

Producenti i regjisorit amerikan, njëherësh kunati i tij, shfaq në Durrës “Eyes wide shut” dhe flet për marrëdhëniet e Kubrickut me kinemanë Jeta e Jan Harlanit, një producent që nuk ka më vrullin e rinisë të rendë pas kinemasë, ndjek një amanet të pashkruar: të mbajë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.892Z

Kishte probleme pronash, porosia për Sinanajn: Vrite përpara Hipotekës

TIRANE - Në rrëfimin e gjatë për prokurorët e Krimeve të Rënda, Ju-lian Sinanaj ka nxjerrë në dritë fakte të tjera tronditëse, sesi jeta e një njeriu vlente sa një dyqan 50 metra katrorë. Ai u ka treguar hetuesve, se kushërinjtë E. e G., si dhe i pandehuri tjetër M., kishin porosit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.531Z

Majko: Nëse PS do kishte fituar, kutitë s'do hapeshin

 Dy herë kryeministër i socialistëve, anëtari i kryesisë Pandeli Majko u shpreh dje se nëse PS do të kishte fituar zgjedhjet e 28 qershorit, nuk do kërkonte hapjen e kutive të votimit për të bërë transparencën e tyre. Këtë deklaratë anëtari i kryesisë socialiste e bëri dje n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.074Z

Dhe Ajnshtajni kishte të drejtë për shpejtësinë e dritës

Share Një përsëritje e eksperimentit me thërrmijat e quajtura neutrino ka zbuluar se ato nuk udhëtojnë më shpejt se drita. Rezultatet e shpallura në shtator sugjeronin se neutrinot kalojnë shpejtësinë e dritës, por u pritën me skeptizicëm. Nëse do ishte e vërt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.060Z

S’kishte ndjenja për Chelsean

Fernando Torres e pranon se kishte ardhur një kohë kur nuk ia ndiente nëse Chelsea fiton apo humb, por që tash po e shijon një jetë të re me kampionët e Evropës, ku po luan rregullisht dhe po shënon gola. Sulmuesi spanjoll kaloi momente të vështira pasi u transferua nga Liverpooli në ja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama