Rezultate te kerkimit per termin: +Kishte

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.314Z

Krimi ne familje viktima kishte lidhje me nje 25-vjecare qe kishte mbetur shtatzene

Jurgen Kurti Artur Kurti Nje detaj eshte bere publik sa i perket krimit ne familje diten e djeshme ku humbi jeten 50-vjecari Artur Kurti Per kete ngjarje policia arrestoi kunatin e tij Leonard Ristani qe e qelloi me thike dhe djalin e viktimes Jurgen Kurti 23 vjec si bashkepunetor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.961Z

Presidentja e Argjentinës nuk kishte kancer

Share Presidentja e Argjentinës Cristina Fernandez de Kirchner nuk kishte kancer, tha një zëdhënës i presidencës. Fernandez iu nënshtrua një operacioni të mërkurën e shkuar, që synonte ta kuronte atë nga kanceri në tiroide. Por rezultatet treguan se ajo nuk kish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.318Z

Andrea Lubitz kishte paralajmeruar tragjedine

0 brbr brbrNje dite cdokush do ta mesoje emrin timbrbr brbrNje paralajmerim cinik per nje nga tragjedite me te renda ajrore te koheve te funditbrbr brbrMe keto fjale e ka pershkruar ish 8211 e dashura Andreas Lubitz bashke-piloti i fluturimit famekeq te German Wings qe i mori jeten edhe 149 persona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.931Z

Pistorius nuk kishte ccedilrregullime mendore

Në momentin kur qëlloi mbi të dashurën e tij, Reeva Steenkamp, Oscar Pistorius nuk kishte aspak probleme mendore. Pretendimet e mbrojtjes për të kundërtën janë rrëzuar nga vlerësimet e psikiatërve, në procesin gjyqësor t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.531Z

Kishte vjedhur 1900 euro, arrestohet

25/06/2009  Akuzë dhe për tjetër vjedhje KORÇE- Dje policia e Korçës bëri të mundur arrestimin e Bernard Q., 18-vjeç, lindur dhe banues në Korçë, pasi ky shtetas i kishte vjedhur Fotaq Qelemenit 1900 euro. Burime të policisë sqaruan se arrestimi i 18-vjeçarit u realizua nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.018Z

Nazime Visha kishte njohuri për kallashnikovin

Precedenti Julian Sinanaj nuk është i vetmi person që është dërguar në poligon qitjeje. Në dhjetor të 2012-s, prokuroria ka dërguar në Mullet 18-vjeçaren Nazime Visha, e cila vrau përdhunuesin e saj, Fiqiri Muçën. E reja iu nënshtrua këtij procesi, për të bindur hetuesit për njoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.475Z

Gjendet i vdekur kishte shenja dhune

Hetimet 70-vjecari Enver Veria u gjet ne banesen e tij nga shitesi i qumeshtit I vetem ne shtepi ku jetonte prej disa kohesh pasi familja e tij kishte emigruar ne Itali nje i moshuar eshte gjetur i vdekur dhe dyshohet se eshte vrare. Trupi i pajete i 70-vjecarit Enver Veria eshte gjetur nga nje per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama