Rezultate te kerkimit per termin: +Kishte

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.613Z

Mendoj se kishte vdekur

Nga Express më 22 shtator 2011 në ora 09:08 Aktorja Demi Lovato ka menduar se ajo do të mund të kishte vdekur sikurse mos të kishte kërkuar ndihmë, pasi që ia ka frikën shumë lartësive. Aktorja e filmit “Disney”, kishte shkuar në rehabilitim për shkak të një numri të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.956Z

Nuk e kishte vënë re që gozhda i kishte hyrë në tru

Share Një personi nga Çikago, SHBA, aksidentalisht i ishte ngulur një gozhdë në kokën e tij, por doktorët arritën tia heqin me sukses nga qendra e trurit. Siç njofton BBC, Dante Autollo, 34 vjeç, po punonte në dyqanin e tij të veglave të punës. Një nga ngulëse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.081Z

Xhevahir Brasha kishte konflikte në Angli, i kishte prerë veshin një hasjani

Viktima e mbrëmjes së të mërkurës në Durrës, Xhevahir Brasha, baba i tre fëmijëve rezulton se aktivitetin e tij ta ketë ushtruar në Londër, ku ishte emigrant prej 20 vitesh. Dhe pista kryesore e hetimit për zbardhjen e vrasjes së tij është ajo e një konflikti të ndodhur në Angl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.569Z

Michael Jackson kishte implant antidrogë

Ikona tragjike Michael Jackson kishte vendosur një pajisje nën lëkurë në përpjekje për ta ndalur atë nga kënaqësitë e opiateve, raportojnë mediet amerikane. Ylli i këngës Thriller besohet se kishte vendosur një pajisje në vitin 2003 për të kundërvepruar ndaj efek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.663Z

Kumaritashvili kishte frikë nga shtegu

Rrëshqitësi me sajë, Nodar Kumaritashvili, i cili humbi jetën të premten e kaluar si pasojë e lëndimeve të rënda pas aksidentit në prova në prag të fillimit të Lojërave Olimpike Dimërore, tri ditë më parë i kishte pranuar babait të tij se kishte frikë nga shtegu. Kumaritashvili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.306Z

Babagjyshi vrases kishte femije sekret

“Plaku i Krishlindjeve” vrases qe ekzekutoi nente persona ne afersi te Los Angeles, ne SHBA, kishte nje femije sekret. Bruce Jeffrey Pardo i kishte treguar ish-bashkeshortes se tij Silvia per ekzistencen e femijes vetem pak kohe me pare.Vogelushi, 9 vjec, kishte mbetur handika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.622Z

“The Art of Painting”, Goering e kishte lakmuar, Adolf Hitler e kishte blerë

Autori i Lajmit: Redaksia “The Art of Painting” është piktura më e vlefshme në koleksionin publik të Vjenës dhe vepra e vetme e Johannes Vermeer në Austri. Është e vendosur në Kunsthistorisches Museum, ku një ekspozitë mbi historinë, restaurimin dhe përmbajtjen e pikturës është

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama