Rezultate te kerkimit per termin: +Kishte

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.306Z

Babagjyshi vrases kishte femije sekret

“Plaku i Krishlindjeve” vrases qe ekzekutoi nente persona ne afersi te Los Angeles, ne SHBA, kishte nje femije sekret. Bruce Jeffrey Pardo i kishte treguar ish-bashkeshortes se tij Silvia per ekzistencen e femijes vetem pak kohe me pare.Vogelushi, 9 vjec, kishte mbetur handika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.622Z

“The Art of Painting”, Goering e kishte lakmuar, Adolf Hitler e kishte blerë

Autori i Lajmit: Redaksia “The Art of Painting” është piktura më e vlefshme në koleksionin publik të Vjenës dhe vepra e vetme e Johannes Vermeer në Austri. Është e vendosur në Kunsthistorisches Museum, ku një ekspozitë mbi historinë, restaurimin dhe përmbajtjen e pikturës është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.986Z

Anestezisti Hoxhallari: Vajza kishte hemorragji

Procesi Matilda Petriti, vajza 17-vjeçare nga Pogradeci, kishte hemorragji në momentin kur u shtrua në qendrën spitalore “Nënë Tereza”. Kështu ka deklaruar para trupit gjykues mjeku anestezist pranë QSUT-së, Igli Zhilla, i cili ka asistuar së bashku me mjekun Xhevahir Hoxhalla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.767Z

Borges, kishte internet

Për shkrimtarin argjentinas Jorge Luis Borges thuhet se është një nga shkrimtarët më të mëdhenj të shekullit XX, një fenomen letrar që ka lënë gjurmë në tërë letërsinë universale. Ndërsa për letërsinë argjentinase ka një cilësor: letërsia përpara dhe pas Borges-it. Si homa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.171Z

Ia kishte futur gishtin edhe Suarezit, por ja se si ia kishte kthyer (Video)

Gonzalo Jara është një provokues i turpshëm i futbollit. Ylli kilian u bë i famshëm me gjestin e dobët të tij mbrëmë kur i futi gishtin nga mbrapa Edinson Cavanit. Por dy vite më parë një gjest të ngjashëm kishte tentuar t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.244Z

Lamaj kishte konflikte me shume biznese

Arben Frroku dhe Dritan Lamaj kane qene me pare miq mes tyre madje biznesmeni Frroku i kishte shkuar ne shtepi per ta ngushelluar per vdekjen e te atit Kjo eshte pranuar sot ne Gjykaten e Krimeve te Renda nga i vellai i Arben Frrokut deputeti Kristian-Demokrat Mark Frroku i cili ishte deshmitari i r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.488Z

Kallashnikov kishte brerje ndërgjegjeje

Shpikësi Autori i armës më vrasëse të kohës sonë i shkroi letër kishës dhe mori një përgjigje lehtësuese Shpikësi i automatikut Kallashnikov i ka shkruar një letër kreut të Kishës Ortodokse Ruse para se të vdiste, ku i shprehte frikën se ai ishte personalisht përgjegjës për nje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama