Rezultate te kerkimit per termin: +Kjo +Asamble

Total: 1321
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.888Z

Federata Shqiptare e Futbollit ne Asamble

Ka shumë çështje që mund të quhen të rëndësishme në një asamble vjetore, veçse në këtë moment asgjë nuk shqetëson më shumë sesa e keqja e trukimeve në futboll. Së fundi, u dhanë dënime p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.613Z

Bojkoti i PD, Basha: Nuk kaparlament, por asamble njerëzish!

TIRANE - Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, duke folur rreth bojkotit të opozitës, theksoi se nuk ka parlament por se në Kuvendi është shndërruar në një asamble njerëzish.Në fjalën e tij, pas takimit me drejtues të Partisë Demokratike në Vlorë, tha se nga dhuna e ushtruar s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.728Z

Bojkoti i opozitës, Basha: Nuk kaparlament, por asamble njerëzish!

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, duke folur rreth bojkotit të opozitës, theksoi se nuk ka parlament por se në Kuvendi është shndërruar në një asamble njerëzish.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.337Z

Zgjedhjet ne FRESSH Spiropali konfirmon perplasjet ne asamble

Kryetarja e Forumit Rinor të Partisë Socialiste, Elisa Spiropali ka deklaruar se do të vijojnë verifikimet e listave të delegatëve të Asamblesë së FRESSH, duke konfirmuar në këtë mënyrë manipulimin e përbërjes së ty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.121Z

Ujësjellësi i Tepelenës, me dy asamble regjistruese

Gazeta ShqipFIKS FARE QKR regjistron anëtarë ish-kryetarët e bashkive dhe komunave Bashkia e Tepelenës dhe gjashtë komunat përreth kanë nga dy kryetarë. Kështu rezulton nga dokumentet që janë paraqitur për regjistrimin e Ujësjellësit të Tepelenës në QKR. Asambleja drejtuese e këtij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.633Z

KE: Shqipëria ka të drejtë vote në Asamble

Delegacioni i ri shqiptar në Këshillin e Evropës do të ketë të drejtën e votës dhe fjalën deri ditën e enjte, ditën kur Asambleja e KE-së do të mbajë një qëndrim për këtë çështje. Nëpërmjet një reagimi zyrtar të bërë në faqen e internetit, KE-ja ka dhënë një përgjigje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.421Z

Precendent i ri në PS, asamble me dyer të mbyllura

Mbledhja e Asamblese socialiste krijoi një tjetër precendent në historinë e kësaj partie. Për herë të parë ajo u zhvillua me dyer të mbyllura, pa praninë e medias. Ky precedent solli edhe përplasjen më të madhe në këtë asamble, ndryshe nga sa pritej që debatet më të ashpra të p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama