Rezultate te kerkimit per termin: +Kjo

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.366Z

Kjo dashuri

Virginia Wolf besoi se dashuria ishte e vetmja gjë që nuk e tradhtoi edhe atëherë kur e ndjente mendjen që t‘i humbte në trup. Ajo e kërkonte atë edhe në ditët kur Londra ishte aq e ftohtë, edhe kur në shtëpinë ku ndodhej tryeza e punës, Leonardi, (i shoqi) e priste deri pas mesnat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.438Z

...kjo paska qene jeta kjo paska qene dashuria

Regjisori Bujar Alimani dhe drejtori i Qendres Kombetare Kinematografike Artan Minarolli dje kane prezantuar zyrtarisht pjesemarrjen e filmit Amnistia ne garen e edicionit e 61-te te Festivalit te Berlinit ne seksionin International Forum qe zbulon regjisoret e rinj debutimet e para. Ky film hyn ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.716Z

KJO RRUGË...

Milanov KALLUPI Kjo rrugë s’është thjesht rrugë, ku qetësisht çapiten dielli e hëna, ku njerëzit e heshtur u bien qetë tastave të gurëve e mjegulla e pluhurit ndjek pas kërriçin e gëzimit të fëmijëve. Dëgjoni? Nga larg vjen zëri i një poeti që e ka shtëpinë te sopi i manav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.638Z

“Kjo ishte loja”

Eno Bozdo Sado e çuditshme të duket, në mënyrë të përmbledhur ky ishte thelbi i përgjigjes së Ramës, në konferencën e shtypit të radhës, ndërsa një gazetar e pyeti për çështjen e djegieve të mandateve dhe hyrjes së deputeteve të PS-së në Parlament: «…ne luajtëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.352Z

Kjo shashkofesta jon!

Pas flakve t pafund q njeriu i vuri pemve gjat vers, me ardhjen e Dhjetorit, pemt po nga njeriu u prflakn prsri, por ksaj rradhe me ndryshimin se kjo prflakje nuk shoqrohet me tym po me vezullime shumngjyrshe t shkaktuara nga energjia elektrike e cila pikrisht nga pemt e vendosura n qendr dhe vitrin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.560Z

Kjo eshte alternativa

Kjo eshte alternativa e cila ka ne epiqender secilin prej jush interesat djersen mundin vizionin tuaj te femijeve tuaj te familjeve e komuniteteve tuaja. Krahas saj ekziston nje alternative tjeter alternative e rruges se vetme Nga Sali Berisha Ne 4 vitet qe vijne do ta shnderrojme Beratin ne nje n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.370Z

Kjo pije lufton kancerin

Transmetuar me 13032016 - 0940 Pija eshte bere e njohur fale pretendimeve se mund ta sheroje kancerin Kjo pije eshte perdorur per vite te tera dhe forcon shume sistemin imun duke permiresuar gjakun dhe duke dhuruar energjibr br Duh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama