Rezultate te kerkimit per termin: +Kjo

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.390Z

Kjo është Naomi Campbell e re

Nicole Atieno është modelja qe kohët e fundit njihet si Naomi Cambell e re. Shumë stilistë e përshkruajnë të tillë. Vajza u bë e famshme  nga sfilatat dhe videot e fushatave publicitare të markës së njohur Gucci. Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.288Z

Kjo është vajza e Eli Farës

Njihuni me vajzën e këngëtares Eli Fara, Marina. Bukuroshja ka postuar sëfundmi një foto në Instagram ku ka shfaqur dhe gjoksin e saj bombastik. Edhe këtë herë e bija e Eli Farës tregoi se është një nga femrat me linjat më të bukura trupore. /Oranews.tv/ Të parët për lajmin e fun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.988Z

Kjo modele kushton 75 milionë dollarë

Adriana Lima është një ndër modelet më të njohura të Victorias Secret Angels që në 1999. Ajo vërtetoi se shkëlqimi nuk i ka ikur që kur doli në javën e modës në New York. 35-vjecarja ishte me një fustan mëndafshi rozë dhe me një grim natyral. Adriana tërhoqi vëmendjen e të gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.251Z

Kjo eshte mushkeria e duhanpiresve VIDEO

Transmetuar me 11032016 - 2135 Pjesa me e madhe e njerezve e dine se duhani eshte teper i demshem dhe shkakton shume semundje serioze por disa njerez sidomos ata qe jane te varur nga nikotina nuk e luftojne dot tundimin Videoja me po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.363Z

Kjo pishinë do ju rrënqethë mishin

Një ndërtesë në Iowa të SHBA me një pishinë drithëruese në katin e 26 e cila të ofron pamje rrënqethëse me një panel xhami në bazë të saj, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë arkitektëve. Plani për projektin 85 milionë dollarësh u publikua të premten, nga dizenjuesi Justin Do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.851Z

Kjo video tregon fuqinë e dashurisë

Një video e publikuar online tregon momentin kur një qen nuk e braktis shokun e tij i cili ishte i dëmtuar dhe mbeti në shinat e trenit. Qeni nuk pranoi të linte shokun vetëm por kur erdhi treni ata ulen koken poshte Ngjarja ndodhi në Ukrainë të dy qentë u shpëtuan nga një kalimtar që f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama