Rezultate te kerkimit per termin: +Kjo

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.988Z

Kjo modele kushton 75 milionë dollarë

Adriana Lima është një ndër modelet më të njohura të Victorias Secret Angels që në 1999. Ajo vërtetoi se shkëlqimi nuk i ka ikur që kur doli në javën e modës në New York. 35-vjecarja ishte me një fustan mëndafshi rozë dhe me një grim natyral. Adriana tërhoqi vëmendjen e të gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.251Z

Kjo eshte mushkeria e duhanpiresve VIDEO

Transmetuar me 11032016 - 2135 Pjesa me e madhe e njerezve e dine se duhani eshte teper i demshem dhe shkakton shume semundje serioze por disa njerez sidomos ata qe jane te varur nga nikotina nuk e luftojne dot tundimin Videoja me po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.363Z

Kjo pishinë do ju rrënqethë mishin

Një ndërtesë në Iowa të SHBA me një pishinë drithëruese në katin e 26 e cila të ofron pamje rrënqethëse me një panel xhami në bazë të saj, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë arkitektëve. Plani për projektin 85 milionë dollarësh u publikua të premten, nga dizenjuesi Justin Do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.851Z

Kjo video tregon fuqinë e dashurisë

Një video e publikuar online tregon momentin kur një qen nuk e braktis shokun e tij i cili ishte i dëmtuar dhe mbeti në shinat e trenit. Qeni nuk pranoi të linte shokun vetëm por kur erdhi treni ata ulen koken poshte Ngjarja ndodhi në Ukrainë të dy qentë u shpëtuan nga një kalimtar që f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.540Z

Ndodh edhe kjo, femra rrah mashkullin

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Mitrovicë rreth orës 20:10 është raportuar se e dyshuara femër K/Shqiptare e cila pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull K/Shqiptar. Lidhur me rastin janë duke u kryer hetime./Indeks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.607Z

Kjo është pasuria e vëllezërve Haradinaj

Pas reagimit të vëllezërve Haradinaj se pse nuk i është publikuar pasuria pasi kanë dorëzuar formularin pranë Agjencionit Kundër Korrupsionit, sot u publikua pasuria e deklaruar nga të dy Ramush e Daut Haradinaj. Pasuria e paluajtshëm e Ramush Haradinajt përbëhet nga një shtëpi banimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama