Rezultate te kerkimit per termin: +Kjo

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.540Z

Ndodh edhe kjo, femra rrah mashkullin

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Mitrovicë rreth orës 20:10 është raportuar se e dyshuara femër K/Shqiptare e cila pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull K/Shqiptar. Lidhur me rastin janë duke u kryer hetime./Indeks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.607Z

Kjo është pasuria e vëllezërve Haradinaj

Pas reagimit të vëllezërve Haradinaj se pse nuk i është publikuar pasuria pasi kanë dorëzuar formularin pranë Agjencionit Kundër Korrupsionit, sot u publikua pasuria e deklaruar nga të dy Ramush e Daut Haradinaj. Pasuria e paluajtshëm e Ramush Haradinajt përbëhet nga një shtëpi banimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.734Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.072Z

Kjo foto po e trondit Italinë

Sportweek vjen me një kopertinë interesante. Pjesa e fundjavës e La Gazzetta dello Sport, Sportweek, do të publikojë një kopertinë tejet kontroverse në numrin e radhës. Sportweek do të tregojë dy lojtarë të regbisë nga Italia duke u puthur mes tyre. "Kush i frikësohet një puthjeje?

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.785Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.261Z

VIDEO/ Fytyrë e poshtër! A i drejtohet Bashës kjo thirrje nga mbështetësit e tij?

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha  mori pjesë këtë fundjavë në një takim me banorë të Klosit si dhe me të rinj të Forumit Rinor të PD në këtë qytet. Si zakonisht, zyra e shtypit e PD shpërndau linkun me pamjet e montuara nga takimi i Bashës por, duket se nuk kanë qen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.273Z

Kjo foto nga lart e Alket Islamit, tregon pjesmarrjen reale në protestën e sotme

Në rastet e protestave në Shqipëri, gjithmonë nis dhe një debat për numrin e pjesmarrësve. E njëjta gjë ka ndodhur edhe ditën e sotme, kur ka nisur një luftë fotosh për numrin e pjesmarrësve. Por, kjo foto e bërë nga Alket Islami, tregon numrin real të protestuesve. Foto është

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama