Rezultate te kerkimit per termin: +Kjo

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.734Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.072Z

Kjo foto po e trondit Italinë

Sportweek vjen me një kopertinë interesante. Pjesa e fundjavës e La Gazzetta dello Sport, Sportweek, do të publikojë një kopertinë tejet kontroverse në numrin e radhës. Sportweek do të tregojë dy lojtarë të regbisë nga Italia duke u puthur mes tyre. "Kush i frikësohet një puthjeje?

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.785Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.261Z

VIDEO/ Fytyrë e poshtër! A i drejtohet Bashës kjo thirrje nga mbështetësit e tij?

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha  mori pjesë këtë fundjavë në një takim me banorë të Klosit si dhe me të rinj të Forumit Rinor të PD në këtë qytet. Si zakonisht, zyra e shtypit e PD shpërndau linkun me pamjet e montuara nga takimi i Bashës por, duket se nuk kanë qen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.273Z

Kjo foto nga lart e Alket Islamit, tregon pjesmarrjen reale në protestën e sotme

Në rastet e protestave në Shqipëri, gjithmonë nis dhe një debat për numrin e pjesmarrësve. E njëjta gjë ka ndodhur edhe ditën e sotme, kur ka nisur një luftë fotosh për numrin e pjesmarrësve. Por, kjo foto e bërë nga Alket Islami, tregon numrin real të protestuesve. Foto është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.173Z

Rama merr me vete në Emirate edhe Blendi Klosin. A është kjo një koincidencë?!

Në vizitën e tij në Emiratet e Bashkuara Arabe, kryeministri Rama shoqërohej nga disa ministra. Por, ajo që binte në sy, ishte fakti se në delegacion bënte pjesë edhe deputeti Blendi Klosi. Ka qenë vetë Rama, që ka postuar një foto me këtë të fundit. Klosi aktualisht është një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.162Z

Berisha: Ristani s'ka bërë burg Reagon Braçe: Kjo, tallje shembullore

Të tjera rreth shkrimit Incidenti, Berisha vlerëson Ristanin, kryeministria e quan pijanec Incident në sy të Fyles/Rama-Ristanit: Ke bërë burg. Deputeti: Ti je rrugaç PD:Rama ​i vërtetë, ai që shan pas shpine Halimi:Ristani thotë 100% të vërtetën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama