Rezultate te kerkimit per termin: +Kjo

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.352Z

Kjo shashkofesta jon!

Pas flakve t pafund q njeriu i vuri pemve gjat vers, me ardhjen e Dhjetorit, pemt po nga njeriu u prflakn prsri, por ksaj rradhe me ndryshimin se kjo prflakje nuk shoqrohet me tym po me vezullime shumngjyrshe t shkaktuara nga energjia elektrike e cila pikrisht nga pemt e vendosura n qendr dhe vitrin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.560Z

Kjo eshte alternativa

Kjo eshte alternativa e cila ka ne epiqender secilin prej jush interesat djersen mundin vizionin tuaj te femijeve tuaj te familjeve e komuniteteve tuaja. Krahas saj ekziston nje alternative tjeter alternative e rruges se vetme Nga Sali Berisha Ne 4 vitet qe vijne do ta shnderrojme Beratin ne nje n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.370Z

Kjo pije lufton kancerin

Transmetuar me 13032016 - 0940 Pija eshte bere e njohur fale pretendimeve se mund ta sheroje kancerin Kjo pije eshte perdorur per vite te tera dhe forcon shume sistemin imun duke permiresuar gjakun dhe duke dhuruar energjibr br Duh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.292Z

Kjo eshte Zvicra*

Ky eshte nje udhe-pershkrim i historianit dhe studiuesit te njohur Prof. Puto, bere gati 30 vjet me pare ne Zvicer. Duke hequr pak gjykimin e kohes dhe nje perceptim, qe vinte prej Luftes se Ftohte, kjo eshte nje publicistike, qe ia vlen per ta sjelle per publikun...ne lidhje me kete zhaner. Pershkr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.144Z

Kjo jetë komike

Jevgu i vogël Në një familje jevgjish me shumë fëmijë, një ditë djali më i vogël vjen në shtëpi i lyer gjithë baltë. E ëma e kap për jake dhe i drejtohet të shoqit: - Hë si thua, t’a laj apo më mirë bëjmë një tjetër? *** Lumi Na ishte një herë një familje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.324Z

Kjo jet komike

Jevgu i vogl N nj familje jevgjish me shum fmij, nj dit djali m i vogl vjen n shtpi i lyer gjith balt. E ma e kap pr jake dhe i drejtohet t shoqit: - H si thua, ta laj apo m mir bjm nj tjetr? *** Lumi Na ishte nj her nj familje jevgjish. Nj dite burri vjen me vrap dhe i thot gruas:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.191Z

Kjo botë është q..

Lojtarët e Kombëtares së Gjermanisë janë terrorizuar mbrëmjen e djeshme, pas masakrës në Paris. Ata janë detyruar të qendrojnë për orë të tëra në ambientet e stadiumit Stade de France. Vetëm sot në mëngjes, ata janë kthyer në Gjermani. Pas orëve të tëra ankth, lojtarët ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama