Rezultate te kerkimit per termin: +Kjo

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.144Z

Kjo jetë komike

Jevgu i vogël Në një familje jevgjish me shumë fëmijë, një ditë djali më i vogël vjen në shtëpi i lyer gjithë baltë. E ëma e kap për jake dhe i drejtohet të shoqit: - Hë si thua, t’a laj apo më mirë bëjmë një tjetër? *** Lumi Na ishte një herë një familje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.324Z

Kjo jet komike

Jevgu i vogl N nj familje jevgjish me shum fmij, nj dit djali m i vogl vjen n shtpi i lyer gjith balt. E ma e kap pr jake dhe i drejtohet t shoqit: - H si thua, ta laj apo m mir bjm nj tjetr? *** Lumi Na ishte nj her nj familje jevgjish. Nj dite burri vjen me vrap dhe i thot gruas:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.191Z

Kjo botë është q..

Lojtarët e Kombëtares së Gjermanisë janë terrorizuar mbrëmjen e djeshme, pas masakrës në Paris. Ata janë detyruar të qendrojnë për orë të tëra në ambientet e stadiumit Stade de France. Vetëm sot në mëngjes, ata janë kthyer në Gjermani. Pas orëve të tëra ankth, lojtarët ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.701Z

Ah, kjo Bibla!

Nga Gafur Muka   I përkas atij grupimi njerëzish të cilët nuk kanë lexuar as Biblën e as Kuranin. Jo se kam dyshuar në vlerat e tyre. Përkundrazi, duke ditur numrin sdi se sa të lexuesve, jam i bindur që ndikimi i tyre është po ashtu sdi se sa. Por, në moshën kur mua dhe brezit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.751Z

Ah kjo politika!

Politika nganjëherë mund të jetë punë me zarar. Këtë e përjetoi në lëkurën e vet zëvendëskryetari i Parlamentit të Ukrainës, Adam Martynyuk, kur e kapi një koleg të vetin për fyti dhe e shtriu në tokë. Martynyuk po udhëhiqte seancën parlamentare e cila transmetohej direkt edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.298Z

Kjo është dita jote

Nga Tedi Papavrami   Babo, Nuk erdha dot, po te pakten po studjoj mirë violine, keshtu qe edhe ti je me i qete! Nga ana tjeter, nje Papavram njeherazi mbase mjafton per Shqipërinë e cila edhe pse mban shume, nuk eshte dhe kaq e madhe, nderkohë qe po bëhen 3 gjenerata që e ngarkojmë me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.424Z

SHENIM/ Kjo është humnera!

Share Kur e keni dëgjuar për herë të fundit kryeministrin shqiptar që të flasë për një vend demokratik, të lirë, ligjor, të drejtë? Natyrisht nuk mbahet mend sepse gjithmonë flet për ekonominë. Nuk ka rëndësi kush i del përpara, ai sërish flet në ajër. Njëherë thotë se je

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama