Rezultate te kerkimit per termin: +Klikoni

Meta: total 1000 / total_found 3457 / time 0.001 / keyword[0] klikoni / docs[0] 3457 / hits[0] 3663 /
Fansat komentojnë «Jeni bërë për njëri-tjetrin»; Elcin bllokon komentet
  • 2017-10-30

Fansat komentojnë «Jeni bërë për njëri-tjetrin»; Elcin bllokon komentet

  Elcin Sangu dhe Baris Arduc do të shfaqen përsëri në ekran me filmin “Kohë për lumturi”. Dy protagonistët e serialit të suksesshëm “Dashuri me Qira” janë shumë të dashur për publikun e gjërë, aq sa ishin ata që këmbëngulën që partnerja e Arduc

No Pic available
  • 2017-10-11

E pabesueshme, gruaja shpëton jetën e grabitqarit

Një grua nga Sidnej është përballur me një grabitqar ndërsa po notonte në oqean dhe reagimi i saj ishte i pabesueshëm. Melissa Hatheier zbuloi një peshkaqen të bllokuar në një oqeanin shkëmbor dhe vendosi që ta ndihmonte. Ky lloj peshkaqeni është i zakonshëm për australianët dhe n

No Pic available
  • 2017-10-09

Lotaria Amerikane, si të aplikoni nëse jeni në proces divorci

Emily Enright, shefja e njësisë për vizat jo emigruese në ambasadën amerikane, dhe Lorenc Mansaku, supervizori dhe specialisti i vizave, në një intervistë për Ora News sqarojnë procesin e aplikimit për llotarinë amerikane. Ambasada Amerikane nuk luan asnjë rol në lotari, përzgjedhje a

Lotaria Amerikane/ Ambasada zbulon kriteret specifike, profesionet që ju skualifikojnë
  • 2017-10-09

Lotaria Amerikane/ Ambasada zbulon kriteret specifike, profesionet që ju skualifikojnë

Nëse doni të fitoni lotarinë amerikane, është me rëndësi që të njiheni në mënyrë të detajuar me mënyrën e aplikimit, kushtet që duhen plotësuar dhe kriteret që ju kualifikojnë. Të gjithë ata që do të aplikojnë më shumë, jo vetëm nuk shtojnë shanset, por humbasin edhe të

No Pic available
  • 2017-10-07

Albano Bogdo i jep zemër kombëtares: Do ia kthejmë Spanjës 3-5 ose 3-6 fare

Aktori i njohur, Albano Bogdo po ndjek ndeshjen e kombëtares me Spanjën, të cilët kanë arritur të shënojnë tre gola në portën e Shqipërisë. Në një postim në Instagram, ai i ka dhënë zemër lojtarëve për të vazhduar përballjen me spanjollët. Edhe pse rezultati është trond

Faturat e ujit tashmë online, UKT platformë elektronike
  • 2017-09-28

Faturat e ujit tashmë online, UKT platformë elektronike

Çdo abonent i UKT-së, qoftë familjar apo biznes, mund ta kontrollojë vet dhe në kohë reale sasinë e shpenzuar të ujit, por edhe gjendjen e faturës në rrjet. Ujësjellës Kanalizime Tirana, ka mundësuar tashmë për të gjithë klientët e vet platformën elektronike ku gjithkush mund të

Dhjetë vjet Ora News, mikpritja e presidentit Ylli Ndroqi
  • 2017-09-27

Dhjetë vjet Ora News, mikpritja e presidentit Ylli Ndroqi

RTV Ora News po feston 10 vjetorin e Ora News ku do të ndizen dritat e një epoke të re. Në një transmetim direkt, Presidenti i RTV Ora News Ylli Ndroqi pret të gjithë të ftuarit, personalitete e miq në ambientet e televizionit. Sot do ti ofrohet publikut një spektakël festiv që nuk ësht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama