Rezultate te kerkimit per termin: +Klikoni

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.890Z

PD-së i bie edhe Klosi, fiton PS me mbi 500 vota më shumë

Partia Demokratike ka pësuar disfatë edhe në Klos, bashki të cilën në 2015 e fituan të djathtët. PS ka fituar me një diferencë prej 542 votash. Ndërkohë është drejt përfundimit numërimi në Mat, ku kryeson ndjeshëm PS. Në total në qarkun e Dibrës janë numëruar 151 kuti votimi n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.856Z

Shikon listën e plotë të atyre që nuk ju kanë pranuar në Facebook

Nëse e përdorni Facebook, me siguri që e dini ndjenjën e të dërguarit një 'friend request' dikujt dhe duke pritur të ua pranoj. Mirëpo, gjatë tërë këtyre vjetëve ndoshta jo çdo kush ua ka pranuar ftesën, dhe siç duket ka një mënyrë shumë të lehtë për ta kuptuar këtë, tran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.891Z

Vijon numërimi në Elbasan, Belshin e merr PS, drejt përfundimit Gramshi

Belshi është Bashkia e parë në qarkun e Elbasanit që mbylli numërimin e votave, ku PS ka fituar me një diferencë prej 3596 votash. Drejt përmbylljes është numërimi edhe në Gramsh. Ndërkohë vijon numërimi në Elbasan, Cerrik, Librazhd, Peqin, Prrenjas. Klikoni ketu per tu informuar:&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.345Z

Berluskonin e zë gjumi gjatënjë ceremonie inaugurimi

Të tjera rreth shkrimit Klikoni këtu për të parë të gjitha fotot) MILANO, Itali - Kreu i PDL-së, Silvio Berluskoni ka bërë "një sy gjumë" gjatë ceremonisë së inaugurimit të Memorialit të Shoah në Milano. Teksa ndodhnin zhvillime të ndryshme, Berluskonin siç shihet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.891Z

PS i merr PD-së dhe Klosin, në Mat fitore të thellë

Partia Demokratike ka pësuar disfatë edhe në Klos, bashki të cilën në 2015 e fituan të djathtët. PS ka fituar me një diferencë prej 542 votash. Numërimi ka përfunduar dhë në Bashkinë Mat, ku PS ka fituar me mbi 2000 vota. Në total në qarkun e Dibrës janë numëruar 159 kuti votimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.891Z

Vijon numërimi në Elbasan, PS fiton ndjeshëm në Belsh dhe Prrenjas

Belshi dhe Prrenjasi janë dy bashkitë e para në qarkun e Elbasanit që kanë mbyllur numërimin e votave, ku PS ka fituar me një diferencë të ndjeshme. Drejt përmbylljes është numërimi edhe në Gramsh. Ndërkohë vijon numërimi në Elbasan, Cerrik, Librazhd, Peqin. Klikoni ketu per tu i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.890Z

Tropoja mbetet blu pavarësisht rilindjes urbane

Ka përfunduar numërimi dhe në bashkinë e Tropojës, ku Partia Demokratike ka fituar zgjedhjet me rezultat të thellë. Diferenca me 2881 vota pritet ti japë një dorë PD për të kompensuar humbjen në Kukës, të paktën nga trendi i deritanishëm. Në Kukës janë numëruar vetëm 31 kuti vo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama