Rezultate te kerkimit per termin: +Klodian +Arbri

Total: 43
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.389Z

Tomori lojtaret e sezonit 2010-2011

Lojtaret e federuar te Tomorit per sezonin 2010-2011. Bledar Dura Klajdi Kuka Arber Bistri Alban Muca Emiljano Cela Hekuran Koreshi Fation Topi Klevis Roshi Ilirjan Caushaj Gersi Arbri Blerim Hasalla Klodian Arbri Ledian Taullau Fation Karamani Ervis Caci Elton Fani Klement Agalli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.447Z

Miqësore, Lushnja - Tomori 3-0

(ALBANIA SPORT) – Lushnja fitoi 3-0 miqësoren me Tomorin e Beratit (Kategoria e Dytë). Për lushnjarët e Artan Banos shënuan Klodian Arbri (20’), Brunild Pepa (30’) dhe Mikel Canka (86’). Në ndeshjen e parë midis tyre Tomori i Kategorisë së Dytë fitoi 3-2 miqësoren me Lushnjën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.127Z

Abri:Tomori e meritonte një barazim

SULMUESI BERATAS POHON SE EKIPIT IU MOHUA NJË PENALLTI, QË MUND TË KISHTE SJELLË TJETËR REZULTAT Beratasit janë mundur në transfertën e Pogradecit, duke u renditur në vendin e 12-të me vetëm 1 pikë Nga RUSHAN DOSTI Ndryshe nga një javë më parë, kur Tomori do të rezistonte fuqishëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.441Z

Luftëtari, vijnë Sheta dhe Kapaj

Luftëtari firmosi me Rezart Mahon dhe Florian Brahon (të dy të ardhur nga Partizani), ndërkohë që nën urdhrat e trajnerit Ilir Selimi janë dhe Arjan Sheta dhe Maringlen Kapaj. Bluzinjtë presin edhe sulmuesin Klodian Arbri (ish-Lushnja) dhe mesfushorin Hekuran Koreshi (ish-Lushnja). Bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.330Z

Tomori zhyt Pogradecin, Shkëmbi largon zv/trajnerët

Katër gola, njëri më i bukur se tjetri dhe shumë raste të shpërdoruara, bënë që Tomori të mundte dhe të parakalonte në renditje Pogradecin në ndeshjen e fundit të javës së 15-të të luajtur dje në Berat. I çuditshëm, por fakt mbetet që në mungesë të trajnerit Ylli Çekiçi, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.334Z

Tomori kërkon 7 lojtarë të Lushnjës

Tomori i Kategorisë së Parë synon të realizojë një “goditje shtatëballëshe” në merkato, duke këmbëngulur për të siguruar shërbimet e shtatë lojtarëve të Lushnjës: Dorian Bubeqi, Klodian Arbri, Alban Bizhyti, Gentjan Çela, Arben Prela, Ilirjan Mërtiri dhe Fatjon Topi. Tomori d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.162Z

Bushati shpall listën anti-Azerbajxhan

 Trajneri i Shpresave, Artan Bushati ka shpallur listën e U-21 për ndeshjen Shqipëri-Azerbajxhan, në datë 5 shtator 2009. Portierë: Shpëtim Moçka (Flamurtari), Ibrahim Bejtje (Shkumbini)Mbrojtës: Bazjon Tragaj (Besa), Ditmar Bicaj (Tirana), Franc Veliu (Flamurtari), Jozef Thana (

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama