Rezultate te kerkimit per termin: +Klodian +Arbri

Total: 43
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.330Z

Tomori zhyt Pogradecin, Shkëmbi largon zv/trajnerët

Katër gola, njëri më i bukur se tjetri dhe shumë raste të shpërdoruara, bënë që Tomori të mundte dhe të parakalonte në renditje Pogradecin në ndeshjen e fundit të javës së 15-të të luajtur dje në Berat. I çuditshëm, por fakt mbetet që në mungesë të trajnerit Ylli Çekiçi, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.334Z

Tomori kërkon 7 lojtarë të Lushnjës

Tomori i Kategorisë së Parë synon të realizojë një “goditje shtatëballëshe” në merkato, duke këmbëngulur për të siguruar shërbimet e shtatë lojtarëve të Lushnjës: Dorian Bubeqi, Klodian Arbri, Alban Bizhyti, Gentjan Çela, Arben Prela, Ilirjan Mërtiri dhe Fatjon Topi. Tomori d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.162Z

Bushati shpall listën anti-Azerbajxhan

 Trajneri i Shpresave, Artan Bushati ka shpallur listën e U-21 për ndeshjen Shqipëri-Azerbajxhan, në datë 5 shtator 2009. Portierë: Shpëtim Moçka (Flamurtari), Ibrahim Bejtje (Shkumbini)Mbrojtës: Bazjon Tragaj (Besa), Ditmar Bicaj (Tirana), Franc Veliu (Flamurtari), Jozef Thana (

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.930Z

Dyrmishi del hapur: Do rikthej Tomorin

Skuadra e Tomorit vazhdon përgatitjet e saj në Maqedoni, ku ndodhen prej tri ditësh. Nën drejtimin e trajnerit Ilir Gjyla beratasit po stërviten me një plan të detajuar. Presidenti i ekipit, Ali Dyrmishi, gjatë një prononcimi për “Panorama Sport” del hapur, teksa shprehet se To

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.791Z

Surprizojnë me fitoret ekipet e Partizanit dhe Lushnjes

Partizani ka arritur të marrë një fitore të bujshme 1-0 në derbi me Dinamon. Kjo fitore vjen për skuadrën e drejtuar nga Shpetim Duro si një kurë e mirë në momentin e duhur. Me këtë fitore Partizani ngjitet në vendin e 10-të me 19 pikë. Dinamo mbetet në vendin e tretë me 29 pikë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.324Z

  U-21, Azerbajxhani, shansi për pikët e paraShqipëria ka humbur dy ndeshje e parë në përballjen e dyfishtë me Skocinë: 0-1 në Elbasan dhe 5-2 në Falkirk. Vetëm sulmuesi Ahmed Januzi, i cili luan në Ukrainë me Vorskla Poltavën, vjen nga kampiona

Trajneri i Shpresave të Shqipërisë, Artan Bushati, zbardhi listën e 23 lojtarëve të thirrur për ndeshjen kundër Azerbajxhanit U-21, më 5 shtator (“Niko Dovana”, 16:30), e vlefshme për eliminatoret e Kampionatit Europian U-21. Shqipëria ka humbur dy ndeshje e parë në përballjen e dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.847Z

Krizë totale në futbollin bluzi, Luftëtari ska forcë reagimi

Nga Thoma Qirjazi Barazimi ndaj Burrelit në Gjirokastër e shton dhe më shumë krizën e futbollit gjirokastrit. Edhe me trajnerin e ri, që ka ardhur në krye të Luftëtarit, Petraq Bifshën, skuadra e nisi përsëri me barazim. Në fakt, ndaj Burrelit gjirokastritët kanë luajtur me dy fytyra,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama