Rezultate te kerkimit per termin: +Kobit +Ced

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.353Z

Violeta e Veselit merr pagë 290 euro në muaj dhe Kobit PC Ced ku merr hiç më pak se 2165 euro

Punësimi i familjarëve nga pushtetarët nëpër institucione shtetërore ka ndodhur që nga koha kur janë krijuar institucionet e përkohshme dhe ka vazhduar edhe këtë mandat, pavarësisht që shefi i tanishëm i Qeverisë, Isa Mustafa, kishte premtuar se do ta çrrënjos familjarizimin. Gazeta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.523Z

Këta janë deputetët më të pasur

Deputetët me të ardhurat e tyre vazhdojnë të jenë shumë herë më të pasur se qytetarët e varfër të Republikës së Kosovës, të cilët i kanë zgjedhur me votat e tyre këta deputetë, të cilët po pasurohen çdo vit e më shumë. Me fitimet tyre sigurisht që jua kanë zili edhe shumë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama